• Fashion News  • Beyoncé zahajuje spolupráci se značkou Adidas

Beyoncé zahajuje spolupráci se značkou Adidas

Queen B rozhodně není na poli sportovního oblečení nováčkem: Nyní se ale popová diva rozhodla rozšířit svojí úspěšnou značku athleisure s názvem Ivy Park o partnerství s německým gigantem Adidas.

Držitelka rekordního počtu cen Grammy a uznávaná interpretka se tak zařadí ke hvězdám jako Rihanna, Kanye West nebo Kendrick Lamar, kteří své řady sportovního oblečení již v minulosti představili. Spolupráce by měla vedle sportovních bot zahrnovat také relaunch řady oblečení Ivy Park, kterou Beyoncé společně s britským řetězcem Topshop založila v roce 2016.

Beyoncé v kampani pro značku Ivy Park

„Tohle je spolupráce mého života,“ nechala se slyšet zpěvačka. „Adidas je extrémně úspěšný v posouvání hranic kreativity, což je vedle růstu a sociální odpovědnosti naší společnou filozofií. Těším se na obnovení a rozšíření značky Ivy Park na skutečně globální úroveň, a to v tandemu s prověřeným, dynamickým lídrem.“

Na možné spojení s Adidasem přitom Beyoncé narážela už dříve na svém Instagramu, kde se objevila v červeném body s logem Adidas uprostřed hromady tenisek. Ty, na jejichž návrhu se bude královna r’n’b podílet, určitě chceme i my!

„Tohle je spolupráce mého života!“

zdroj: 1, 2