• Fashion News  • Vytvořte si vlastní Converse Chuck Taylor tenisky, které si vezmete na festivaly

Vytvořte si vlastní Converse Chuck Taylor tenisky, které si vezmete na festivaly

Letní sezóna se pomalu blíží a k ní neodmyslitelně patří hudební festivaly a spoustu zážitků. Mezi nepostradatelnými věcmi, které si musíte sbalit s sebou na cestu jsou ikonické tenisky Converse Chuck Taylor. Než si je sbalíte, přijďte si vytvořit vlastní originální tenisky Converse, ve kterých nikoho jiného nepotkáte.

Značka Converse si pro všechny nadšence a milovníky ikonických tenisek připravila speciální akci v Praze, kde bude jedinečná možnost vyšperkovat si Chucky dle svých představ. V obchodním Centru Chodov se během 23. a 24. 5. 2019 otevře speciální Converse stánek (facebooková událost) nabízející různé možnosti personalizace ikonických tenisek Chuck Taylor, a to každý den od 14:00 až 19:00 hodin.

Stánek se bude nacházet v blízkosti prodejny Converse (patro 0), kde se dají libovolné plátěné Chucky zakoupit. Vytvořit si vlastní tenisky dle svých představ a personalizovat si je budete moc na základě tří možnosti a to zcela zdarma.

Vyšperkujte si je podle sebe

Z prvotních možností je využít vyšívací stroj Tajima od společnosti TAMA Bohemia, který bude k dispozici s obsluhou. Ze strany tenisky bude možné nechat si vyšít libovolný nápis, iniciály apod. či si vybrat z jednoduchých a líbivých obrázků. Jako druhou možnost se nabízí nechat si pokreslit tenisky od talentované ilustrátorky a tatérky Kláry Tesařové. A jako třetí možnost je ozdobit a popsat si Chucky podle své fantazie. Na místě budou k dispozici barevné tkaničky a speciální fixy.

Teď už budete na léto připravení o originální kousek, který nebude mít nikdo jiný.

Zdroj fotografií: archiv značky Converse

Marketing manager