• Styling  • Bez košile ani ránu!

Bez košile ani ránu!

Košile je důležitou součástí šatníku každé ženy. Můžeme ji nosit do práce a na formální příležitosti, ale také si ji obléct jen tak, když vyrazíme ven s přáteli. Že byste si ji nikdy na ven neoblékla? Stačí jen trochu kreativity.

Správná košile promění vzhled ženy mnohonásobně. Můžete se proměnit ve formální business ženu, romantickou vílu, případně rebelku a femme fatale. Jaký styl nejlépe sedí vám? Vyzkoušejte a uvidíte!

Frčí geometrie

Trend léta, který jen tak nezmizí, jsou pestrobarevné košile s výraznými geometrickými vzory. Puntíčky, proužky, čtverce, ale třeba také květinové vzory vypadají skvěle jak v upnutém, tak ve volnějším stylu. Naprosto perfektně sedí k džínovým minišortkám, čehož můžete využít až do konce léta a na začátek podzimu je sladit s džínsy nebo plátěnými kalhotami. Nezapomeňte na výrazný pásek!

Zavažte si košili pod ňadry

Volnou košili, kterou máte na doma na pohodlné nošení, si pouze zavažte pod ňadry. K tomu stačí sexy, lehce otrhané punkové džíny, podpatky a budete za hvězdu na jakémkoliv večírku. I zde nemusíte vybírat jen mezi decentními vzory. Vyzkoušejte klidně něco šíleného, pestrobarevného!

Pánská košile

Pánský look návrháři zbožňují a proto není divu, že i pánské košile na modelkách vídáme často. Vyzkoušejte pánskou volnou košili i na sobě, ale v kombinaci s něčím ženským. Můžete ji třeba zastrčit do pouzdrové sukně s vyšším pasem a jen tak přes ni ledabyle přehodit sáčko.  Skvěle také vypadá ke skinny džínům a roztomilým střevíčkům.

Transparentní košile

Transparentní košile nejsou pro každého, ale pokud se vám líbí, bude to stát za to! Ty neodvážnější dámy mohou vsadit na podprsenku nebo crop top zářivé barvy, který budu elegantně zpod košile vykukovat. Skvěle bude vypadat také tílko zajímavé barvy. Vyzkoušejte to, průsvitnou košili si zamilujete. A míra průsvitnosti samozřejmě záleží na vás!

Košile s volánky

Volánky nejsou zastaralé a ani nepatří pouze dětem. Volánková košile z vás udělá elegantní dámu. Košile může být upnutá, ale dobře vypadá i ve volnějším provedení. Je pohodlná a navíc věrně odvádí pozornost od problémových partií.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6