• Lifestyle  • Blíží se 3. ročník soutěže Miss Foto 2016

Blíží se 3. ročník soutěže Miss Foto 2016

Miss Foto je jedinečná soutěž krásy, talentu a dovednosti, která v českém kontextu nemá obdoby. Je jediným soutěžním kláním dívčího a ženského půvabu, snoubícím krásu s uměním, ve kterém jednotlivé dívky místo chození po přehlídkovém mole dostávají možnost nechat vyniknout své přirozené přednosti a to, ať už jsou jakékoliv, v profesionálních fotografiích.

Zkušeným i začínajícím fotomodelkám nabízí unikátní možnost uplatnění jejich schopností a získání nových cenných zkušeností při práci s předními českými fotografy. Výsledkem je nafocení exkluzivních fotografií mistry svého oboru a vyvrcholením ročníku je pak vyhlášení výsledků soutěže o fotomodelku roku s velmi atraktivnímimi cenami, v rámci veletrhu FOTOEXPO 2016, dne 22. 10. 2016, v Národním domě na Vinohradech v Praze.

miss foto logo

Soutěž Miss Foto tak konfrontuje krásu, talent, fotogeničnost a schopnosti přihlášených fotomodelek s invencí zkušených fotografů, kteří v průběhu castingových kol i finálového focení vytváří profesionální díla na pomezí umělecké a glamour fotografie, avšak vždy se zaměřením na výraz a důrazem na přirozenou krásu bez zbytečného pozlátka.

Hlavní motivací organizátorů je podpora a kultivace nepřehledného prostředí fotomodelingu a propagace spojení ženské krásy a dovedností modelek i fotografů s uměleckým sdělením bez umělosti a přílišných retuší, které jsou v dnešním světě módní fotografie tak běžné a zbytečně nadužívané.

 

fotoexpo 2016