• Fashion News  • Bugaboo Nová Diesel Denim kolekce

Bugaboo Nová Diesel Denim kolekce

Značka Bugaboo minulý týden oznámila uvedení druhé Bugaboo Diesel kolekce. Bugaboo a Diesel spojily své kreativní a rebelské duchy a navrhly kolekci, jejímž výchozím bodem je Denim – DNA obou těchto kultovních lifestylových značek.

Bugaboo International je holandská designová společnost, která vyvíjí a vyrábí mobilní produkty. Bugaboo je známá pro svůj inovativní a průlomový design kočárků. Bugaboo produkty jsou nyní k dispozici ve více než 50 zemích světa. Pro další informace navštivte bugaboo.com.

bugaboo-by-diesel-denim-seat-3

Bugaboo kočárek – v roce 1994 jako první na světě navrhli modulární kočárek, aby rodiny mohly snadno objevovat svět. Inovativní a nabité intuitivními funkcemi, všechny kočárky zajišťují hladkou a elegantní jízdu. Produktová řada Bugaboo se skládá ze čtyř typů kočárků: kultovního Bugaboo Cameleon3, terénního Bugaboo Buffalo, městského Bugaboo Bee3, konvertibilního Bugaboo Donkey a přizpůsobeného k běhání Bugaboo Runner. Všechny kočárky Bugaboo jsou určeny pro každodenní užití, vyrobeny z odolných materiálů a zaručují vynikající tlumení nárazů, řízení jednou rukou a hladké 360° otáčení.

DIESEL je globální lifestylová společnost,ze svého sídla v Itálii vyvíjí a prodává produkty ve více než 80 zemích světa, na více než 5000 prodejních místech a 450 mono-brandových obchodech.

Obě značky jsou si vědomi, že doplňky dělají rozdíl, a proto novou kolekci obohatili o džínovou tašku s koženými detaily a funkčními vnitřními kapsami pro rodiče na cestách. K dokonalosti kočárkového šatníku je k dispozici i speciální edice Bugaboo by Diesel univerzální vložky do kočárku, fusaku, slunečníku a moskytiéry v maskáčových potiscích z první kolekce.

bugaboo-by-diesel-denim-bassinet-3

Bugaboo by Diesel Denim kolekci charakterizuje opraný a speciálně upravený nenuceně stylový denim. Denim je ručně trhaný a charakteristický stříkanci barev v různých odstínech džínoviny. Postupem času bude denim přirozeně blednout, stejně jako vaše oblíbené džíny. Díky Bugaboo by Diesel Denim kolekci budou milovníci džínoviny vynikat v davu!

Kolekce bude v obchodech dostupná od listopadu 2015.