• Fashion News  • Bvlgari ohromuje svou exkluzivní vánoční capsule kolekcí Serpenti Forever

Bvlgari ohromuje svou exkluzivní vánoční capsule kolekcí Serpenti Forever

Slovo luxus a Bvlgari jdou už dlouhá léta ruku v ruce a na Vánoce si pro Vás značka připravila opravdovou specialitu. Nová capsule kolekce Serpenti Forever okouzlí specifickými sytými barvami drahých kamenů, které díky svému očarujícímu lesku evokují zimní království.

V této řadě nesmí chybět dva typické modely z řady Serpenti Forever, které nyní dostaly sváteční kabátek. Klasickou crossbody kabelku s řetízkem přes rameno a praktickou crossbody kabelku s uchem a odepínatelným řetízkem i koženým popruhem můžete zakoupit nově ve fialovém odstínu Flash Amethyst a sněhobílé kůži White Agate s přidaným leskem. Jednotlivé strany kabelky sestávají z metalické leštěné telecí kůže a jsou dostupné ve třech barvách zlata – žluté, bílé i růžové a slouží jako pocta šperkařské tradici této značky.

Tuto capsuli kolekci odlišuje přívěsek ve tvaru osmicípé hvězdy, který visí ze zámečku ve tvaru hadí hlavy. Tento doplněk by mohl být díky své specifičnosti šperkem sám o sobě, protože každý jednotlivý kus je originál a každý je trochu jiný, stejně tak jako hvězdy na obloze nejsou všechny identické.

Tato kolekce mimo jiné zahrnuje také luxusní pouzdro na sluchátka Airpod, elegantní pouzdro na kreditní karty na krk i zápěstí, náramek a celou kolekci uzavírá skvostná hedvábná vázanka s motivem souhvězdí.

Zdroj: archiv značky Bvlgari