• Styling  • Čelenky slaví návrat

Čelenky slaví návrat

Čelenky, které byly především velkým hitem v 90. letech slaví opětovný návrat! Čelenky barevné, zdobené kamínky anebo čelenky v podobě šátků. Můžeme vám zkrátka zaručit, že ani s jednou variantou nešlápnete vedle. Jedná se o vlasový doplněk, se kterým nemáte žádnou práci, věděli jste ovšem, jakou parádu dokáže vykouzlit?

Možná jste již zaregistrovali v mnoha obchodech, že s přicházejícím jarem se vlasové doplňky rozšířily především o čelenky. Zkrotit své vlasy nemusíte již pouze obyčejnou gumičku, zkuste místo toho nápaditou čelenku. Také samotní návrháři často zakomponovávají do svých kolekcí vlasové doplňky právě v podobě čelenek a není se čemu divit. Takové čelenka v podobě šátku dodá elegantnímu looku pomyslnou třešničku na dortu.

Na své si přijdou jak milovníci jednoduchosti, tak také extravagance. Ozvláštnit svůj outfit můžete jednoduchou jednobarevnou čelenkou, tak i čelenkou, na které se budou vyjímat nejrůznější kamínky či perličky. Na své si také ti, kteří chtějí stíhat aktuální trendy a zároveň chtějí dát prostor své kreativitě. Není nic jednoduššího než doma v šuplíku vyhrabat nějakou starou čelenku a prodělat ji k obrazu svému!

Pořád hledáte více inspirace, jak čelenky kombinovat? Zkuste výhodu dnešní doby a koukněte na instagramerky, které obzvlášť rády sahají po tomto vlasovém doplňku. Také nás vyvádí z omylu, že čelenky nejsou jenom elegantní doplněk, ale že se také dají kombinovat s ležérním stylem a pořád to bude vypadat velmi dobře.

View this post on Instagram

Rêvasser ✨⛅️

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

My tomuto módnímu trendu říkáme určitě ANO, je to nejen skvělý způsob, jak zachránit svůj bad hair day, ale i také způsob, jak oživit svůj outfit. A jak tento vlasový doplněk vnímáte vy?

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5