• Styling  • Klasické nebo chytré? Řekněte ANO hodinkám!

Klasické nebo chytré? Řekněte ANO hodinkám!

Malé, velké, kulaté, hranaté, s kamínky, v pánském stylu… to všechno jsou vlastnosti, které mohou mít dámské hodinky. Proč se jim bránit, když můžou být vkusným doplňkem celého outfitu?

Dalším důvodem proč nosit hodinky je, že se nemusíte tak často dívat na mobil, abyste zjistila, kolik je hodin. A dokonce i zprávy a e-maily vyčtete i hoodinek. Tedy těch chytrých, které se spojí s mobilem a tak můžete komunikovat i pomocí jich.

Chytré hodinky – jistě oceníte velké množství jejich funkcí a nemusíte se bát, že by nezapadly do vašeho stylu

Na trhu se nabízí stále více a více značek. Pro lepší orientaci mezi nimi se zaměřte na typ či vzhled hodinek, jaké preferujete. Klasické s mechanickým (musí se každý den ručně natahovat) nebo automatickým strojkem (těm postačí batekraa jedno seřízení, až se baterka vybije, v hodinářství ji jednoduše necháte vyměnit za novou a fungují dál), mohou mít kožený, koženkový, nebo dokonce i plastový pásek. Digitální hodinky mohou mít vodotěsné vlastnosti a skvěle se hodí pro sport. Tzv. chytré hodinky hledejte v obchodech s elektrem a raději se informujte o funkcích, propojování s mobilním telefonem atd. Mnoho z nich umí i měřit tep, počítat kilometry ad. Ať už se ale rozhodnete pro jakýkoli typ vězte, že se nezbavíte pocitu neustálé kontroly nad časem.

Zdroje: 0), 1), 2), 3)