• Events  • Cesta na vrchol v přehlídce Max Mara podzim/zima 2021

Cesta na vrchol v přehlídce Max Mara podzim/zima 2021

Fanfáry, bubnování, jubileum, korunovace to jsou slova opěvující italskou značku Max Mara k jejímu výročí. Od roku 1951 své existence ušla jednasedmdesátiletou cestu až na vrchol. ,,Britský styl s italským přízvukem“ zní od Achille Maramotti zakladatele značky, který plně vystihuje značku od 1951 a typickou charakteristiku zákaznic. Poctou je nejnovější kolekce podzim/zima 2021, kde nechybí typické kabáty, precizně ušité obleky a prošívané bundy v nadčasovém pojetí a barevná paleta mandlových až karamelových tónů.

Klíčové kousky z přehlídkového mola jsou oversize bombery, které jsou navrhnuty, aby se snadno vrstvily a odolné bundy, svetry z té nejměkčí alpaky. V nové kolekci nechybí prošívané bundy v mandlové barvě z materiálu evokující velbloudí srst, ty se skvěle hodí k výrazným ponožkám a objemným botám.

Aby kombinace městského stylu byla dotažená do posledního detailu v kolekci najdeme precizně ušité a padnoucí obleky, elegantní zpracování tartanu, hřejivé pleteniny. Stačí se jen zachumlat a vyrazit. Když se podíváme zblízka na vybrané modely objevíme sametové loketní nášivky.

Klenotem představené kolekce jsou pro značku perfektně padnoucí kabáty, bez kterých by to nebyla Max Mara. Ty najdeme v béžovo-smetanových odstínech ušitých z materiálů s dlouhými chlupy jako velbloudí srst nebo plyšák.

Zdroj fotografií: archiv značky Max Mara

Marketing manager