• Styling  • CHATTY

CHATTY

Chatty je módní značka, kterou v roce 2005 založily dvě mladé české módní návrhářky, Anna Tušková a Radka Sirková. Oblečení od Chatty je jedinečné svým střihem a snaží se vytvářet modely ne na efekt, ale aby byly nositelné.

Jedinečné modely navržené skvělou dvojkou Radkou a Aničkou byly využity klienty, jako jsou Vodafone, Marlboro, Toyota, Kentoya, L’Oreal, Elite a další.

 

Značka Chatty se zaměřuje především na praktickou a pohodlnou pouliční módu, exkluzivní výrobu v malém a šití na zakázku. Za úspěchy značky Chatty stojí především nadání a píle obou zakladatelek.

Anna Tušková absolvovala Střední průmyslovou školu oděvní a  Vyšší odbornou školu oděvního návrhářství a již delší dobu se věnuje módní produkci na zakázku. Radka Sirková je rovněž absolventkou Střední průmyslové školy oděvní a Vyšší odborné školy oděvního návrhářství, přičemž následně navštěvovala Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě v ateliéru Oděvního designu a dále absolvovala Vysokou školu umělecko-průmyslovou v ateliéru Designu oděvu a obuvi. V roce 2004 a 2006 získala ocenění Junior v rámci přehlídky Prague Fashion Week.

Návrhářské duo je především známé svými pečlivě propracovanými návrhy zakázkových džínů z exkluzivních materiálů, které se vyznačují jedinečným střihem. Značka Chatty nabízí dámské i pánské modely, klasické i extravagantní střihy a využívá pestrou škálu materiálů- denim  šedý nebo hnědý, denim s elastanem či klasický indigo modrý materiál.

Butik Chatty najdete v centru Prahy, kam můžete přijít obdivovat jejich unikátní oděvy, díky kterým zaručeně nesplynete s davem. Od listopadu 2013 začala značka Chatty spolupracovat s prodejním konceptem Czech Labels & Friends. Díky tomuto spojení můžete koupit modely Chatty i v dalším obchodě v centru Prahy.

Značka Chatty se v poslední době prosazuje i v zahraničí. Mají svůj showroom v Paříži, kam byly exkluzivně pozvány. Již několik sezon můžete obdivovat jejich nové kolekce na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...