• Fashion News  • Celebrity na KVIFF 2022: minimalismus i slavnostní třpyt

Celebrity na KVIFF 2022: minimalismus i slavnostní třpyt

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022 je v plném proudu. Lázeňské město se opět stalo místem setkávání milovníků filmu s jejich oblíbenými celebritami. Přítomné dámy vynesly slavnostní róby i nápadité modely z dílen světových, ale i tuzemských návrhářů. Podívejte se s námi, jak to známým herečkám, návrhářkám a influencerkám v prvních dnech festivalu slušelo.

Dlouhé šaty či kalhotové kostýmky ve slavnostních pudrových, stříbrných i zlatých tónech, minimalistické střihy, jemný třpyt, peříčka i zářivé pajetky. To jsou klíčové prvky, které se objevovaly u skoro všech modelů.

Mladá talentovaná herečka Denisa Barešová vynesla dokonalé pudrové šaty s jemnými flitry a rozšířenými rukávy z dílny české návrhářky Zuzany Kubíčkové. Dokonalé šaty sladila i s doplňky tón v tónu a vypadala naprosto úchvatně. V modelu od stejné návrhářky zazářila již na Českých lvech.

Minimalistické saténové šaty, které oblékla Tereza Ramba jsou od Aname. Tereza je skvěle doplnila šperky od Janji Prokić a vysloužila si tak právem pozornost médií jako jedna z nejlépe oblečených celebrit na červeném koberci při zahájení festivalu.

Herečka Mária Šoposká zvolila dechberoucí lesklé dlouhé šaty s odhalenými zády z dílny Chatty. Nápadité šperky od Antipearle jsou pak třešničkou na dortu celého stylingu. Beatě Rajské to moc slušelo ve skvěle padnoucím bílém kostýmku. Filip Vaněk oblékl Emmu Smetanu do zlatého pajetkového tuxeda, ve kterém skutečně zářila.

Známá slovenská influencerka Tatiana Žideková oblékla šaty s peříčky hodné světových celebrit od Poner. Jana Plodková se svěřila do rukou stylisty Honzy Pokorného. Jana zvolila stříbrné šaty od Zuzany Kubíčkové, které doplnila šperky Cartier. Návrhářka Klára Nademlýnská okouzlila v romantických boho šatech a herečka Jitka Schneiderová zvolila korzet s vlečkou a kalhoty od Ivany Mentlové.

Foto: IG jitka_schneiderova, kviff, klaranademlynskaofficial, janaplodkova, tatianazidekova, emmasmetana_music, beatarajska, marika.soposka, tereza.voriskova, denisabee