• Styling  • Růžová napříč sezónami i generacemi

Růžová napříč sezónami i generacemi

Velká škála odstínů, od jemných pastelových až po ty tmavé. Budete v ní nepřehlédnutelná a mladistvá. Snad každá žena by měla mít ve skříni alespoň jeden kousek této barvy. O jaké mluvíme? Ano, samozřejmě, o růžové.

Přestože nám vždycky všichni starší a moudřejší říkali, ať se nedíváme na svět skrze růžové brýle, tak tuhle sezónu je to naopak nutnost! Povoleno je vše růžové – dokonce i ten pohled na svět!

Collage_Fotor pinki 3

Růžová a její tóny

Když se řekne „typicky ženská barva“, většina z nás (ať už muži nebo ženy) si představí buď červenou nebo růžovou barvu. Ale zatímco červená může na některých ženách působit vulgárně nebo příliš vyzývavě, růžová má spoustu podob a svůj odstín si najde žena snad v každém věku. Od starorůžové, přes světlou pastelovou, neonovou, sytě růžovou nebo až do temných, skoro fialových odstínů. Snadno se kombinuje a je vynikající variantou na teplé jarní a horké letní dny, které nás čekají. Navíc vás omladí a budete v ní působit velice svěže.

Collage_Fotor pinki 4

Jak si vybrat tu svou

Mladší ročníky se nemusí bát výrazných a sytých odstínů růžové. Romanticky pak vypadá jemná pastelová růžová nebo starorůžová, které sluší především tmavovláskám, které v těchto jemných odstínech krásně vyniknou. Pro starší dámy pak doporučujeme tlumenější tóny této barvy nebo doplňky jako kabelky, šátky nebo náramky. Především vždy voltu tu, která vám jde k pleti a bude se vám dobře kombinovat se zbytkem vašeho šatníku. A hlavně tu, ve které se budete cítit dobře!

Collage_Fotor pinki 2

S čím ji kombinovat

Růžová je díky své veliké škále odstínů dobře kombinovatelná, ale jak se říká, nic se nemá přehánět, proto vám postačí ve vašem outfitu jen jeden výrazný růžový kousek nebo dva tlumenější. Výborně se růžová kombinuje s neutrálními barvami jako je černá, bílá nebo šedivá. Světle růžová a starorůžová dobře ladí i k petrolejové nebo světle modré. Tmavší, sytě růžové odstíny se poslední dobou objevují čím dál častěji na molech světových návrhářů v kombinaci s červenou.

Collage_Fotor pinki 1

Kde ji koupit

Nabízí ji snad všechny módní řetězce do jednoho, ale skutečným specialistou na tuto barvu je obchod Pinki.cz. Najdete tam kalhoty, boty, svetry, trika, šaty, kabelky… zkrátka vše, na co si vzpomenete, že jen může být růžové! Prodávají zde populární anglické značky jako Missguided, Prettylittlething nebo Boohoo.

Nejlepší kousky

Mezi naše největší favority patří růžový přívesek na kabelku, potrhané triko Guns ‘n’ Roses, modro-růžové šaty s hadím potiskem a především lehce průhledné růžové gumáky!

 Zdroj: eshop Pinki.cz