• Fashion News  • Christian Louboutin- 5 shades of nude

Christian Louboutin- 5 shades of nude

Myslíte si, že nude má jen jeden odstín? Mýlíte se, Christian Louboutin Vám změní pohled na tuto barvu!

Nadčasové lodičky s neodmyslitelně červenou podrážkou jsou tu v pěti nových odstínech. Ano, v pěti odstínech nude neboli v pěti odstínech tělové. Louboutin přišel s tím, že se přizpůsobí všem ženám po celém světě. Jak? Tak, že vytvoří kolekci nude lodiček a to proto, aby každá žena mohla vlastnit aspoň jeden pár bot, který odpovídá její barvě pleti. Afro-američanky, asiatky, bledé typy, ty všechny se liší barvou své kůže. Teď si všechny dívky a ženy mohou vybrat odstín, který jim bude nejvíce sedět. Nude lodičky ve správně vybraném odstínů dokážou vykouzlit nádherně dlouhé nohy, které nikoho nenechají v klidu. Louboutin také nezapomněl, tak jako své modely, pojmenovat odstíny, jmenují se  Lea, Nats, Maya, Safki a Ada.

„Louboutinky“ jsou v klasickém provedením jako Flo peep-toe, Vendôme Fifi pump, Pigalle a Batignolles. Nová podzimní kolekce Christiana Louboutina je prostě a jednoduše úžasná. Tyhle lodičky můžete nosit od rána do noci protože nude barva se hodí ke každému outfitu, je přímo nadčasová! Nikdy se ve Vašem botníku neztratí.

Aby té dokonalosti nebylo málo, tak při slavnostním představení nové kolekce, předvedli aplikaci „5 Shades of Nude“ zdarma. Stačí si vyfotit svou nohu a už jen můžete vybírat, který odstín Vám nejvíce padne. Jdete do toho?

 

Christian Louboutin

Christian Louboutin2Christian Louboutin3