• Beauty  • Čistící sonický přístroj FOREO Luna 3 Plus pod lupou redakce Dailystyle.cz

Čistící sonický přístroj FOREO Luna 3 Plus pod lupou redakce Dailystyle.cz

Švédská značka FOREO je proslulá především díky svému revolučnímu čistícímu přístroji s názvem LUNA, který dovede obyčejné čištění pleti přetvořit na neobyčejný zážitek. FOREO v současné době nabízí hned několik typů přístrojů, kdy v této široké řadě nalezneme například čističe, které napomáhají v boji proti známkám stárnutí pleti či čističe pleti ve zmenšeném provedení, které budou tím správným beauty parťákem kdekoliv na cestách. My se v dnešním článku ovšem zaměříme na verzi přístroje FOREO Luna 3 Plus, který byl v naší redakci v průběhu několika měsíců podrobně testován.  

FOREO Luna 3 Plus je čistící sonický přístroj, který umožňuje domácí čištění pleti pozdvihnout na zcela jinou úroveň. Tento čistič pleti disponuje jedinečnou termo funkcí a hned několika rozlišnými možnostmi zpevňujících masáží, kdy v kombinaci s pulzacemi T-Sonic, přístroj dovede pleť dokonale hloubkově vyčistit a zároveň zklidnit.

Sonický přístroj si hravě dovede poradit s veškerými nečistotami, které se během dne na pleti usadí. FOREO Luna 3 Plus má jemné štětinky, které jsou vyrobeny z extra měkkého silikonu, který jsou zároveň hypoalergenní. Silikonové štětinky mimo jiné zajišťují maximální hygieničnost, která je absolutní alfou omegou při kontaktu jakékoliv čističe s pletí.  

FOREO Luna 3 Plus je vhodný pro všechny typy pleti a věku, jelikož přístroj umožňuje širokou flexibilitu v nastavení intenzity čištění pleti, tak zároveň i v teplotě či úrovně mikroproudu. Tento typ přístroje ale jednoznačně ocení ženy, které již čelí známkám stárnutí pleti. FOREO Luna 3 Plus nejenom pleť skvěle vyčistí, zároveň však díky mikropoudům, kterými přístroj disponuje, umožňuje také stimulovat konkrétní oblasti tváře a napomáhat tak v boji proti stárnutí pleti.

Co se týká naší osobní zkušenosti s tímto sonickým přístrojem, začněme nejdříve u funkce samotného čištění pleti. Abyste měli možnost si nastavit jednotlivé preference ve funkci čištění nebo zahájili Vámi zvolenou masáž obličeje, budete zprvu potřebovat mobilní aplikaci s názvem FOREO. Jakmile získáte aplikaci FOREO, která je mimochodem dostupná zdarma jak v obchodu Apple Store, tak zároveň i v obchodu Google Play, budete moci přístroj spárovat prostřednictvím Bluetooth společně s Vaším mobilním zařízením. Po spárování přístroje s mobilním telefonem budete moci zcela jednoduše přizpůsobit čistič Vašim osobním preferencím.

Čištění pleti pomocí přístroje FOREO Luna 3 Plus se pro nás stalo neodmyslitelnou rutinou, kdy po náročném dni bylo vždy velice příjemné šáhnout právě po tomto pomocníkovi. Sonický přístroj FOREO Luna 3 Plus si hravě dovedl poradit se zbytky make-upu a nejrůznějšími nečistotami, která se na pleti během dne nahromadily. Čištění pleti probíhá na bázi již zmiňovaných T-Sonic pulzací, které taktéž napomáhají k uvolňování pórů. Vždy po použití tohoto sonického přístroje jsme nabývali pocitu čisté a rozzářené pleti, která okamžitě působila mnohem více svěže a mladistvěji. K čištění můžete použít Vámi zvolený produkt, nejlépe ovšem na pěnové bázi anebo čistící pěnový krém FOREO Micro-Foam Cleanser, který značka nabízí ve své produktové nabídce.

Když se dále přesuneme k možnosti masáže obličeje, který přístroj taktéž nabízí, máme na výběr hned z několika variant. V aplikaci FOREO nalezneme celkem 5 druhů masáží, z nichž se každá orientuje na jinou část obličeje. Na výběr tak máme například z masáže, která se zaměřuje na oční okolí, dále aplikace nabízí masáž orientující se na vyhlazení čela anebo také tonizační celoobličejovou masáž. Po navolení příslušné masáže v aplikace, spustí se na našem mobilním zařízení instrumentážní video, podle kterého příslušnou masáž provádíme. Průměrná délka masáže činí 4 minuty.

Co s týká údržby samotného přístroje, nejedná se rozhodně o nic složitého. Na přístroj po užití stačí nanést malé množství mýdla a následně opláchnout proudem teplé vody. Dále stačí přístroj již jen vysušit pomocí čistého ručníku. Je důležité se ovšem vyvarovat produktům, která jsou založeny na silikonové nebo zrnité bázi, protože právě tyto produkty by mohly trvale poškodit jemné silikonové štětinky.

V souhrnném hodnocení sonický přístroj FOREO Luna 3 Plus u nás obstál na plné čáře. Jedná se zejména o multifukční zařízení, které nalezne ve Vaší skin care rutině to správné místo. Pleť po dlouhodobém používání tohoto zázraku působí mnohem více zdravěji, kdy v kombinaci s jednotlivými masážemi jsme zpozorovali známky pevnější struktury pleti.

FOREO UFO mini si můžete objednat online na foreo.comnotino.cz a alza.cz.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5