• Lifestyle  • Co na vás čeká na castingu nejprestižnější modelingové soutěže ELITE MODEL LOOK?

Co na vás čeká na castingu nejprestižnější modelingové soutěže ELITE MODEL LOOK?

Opět po roce se uskutečnila soutěž, která dokáže změnit život ze dne na den. Během začínajících jarních dnů odstartoval maraton castingů nejprestižnější modelingové soutěž na světě. Ano, myslíme SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2018. Jedny z castingů probíhaly také ve dnech  8.dubna v obchodním centru Chodov a 21. dubna v obchodním centru Černý Most. Odhalíme vám vše, co vás čeká na prvním castingu.

Vítězům soutěže SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK se skutečně nastartuje jejich kariéra. Chodí módní přehlídky světových módních domů jako je Bottega Veneta, Maison Margiela, Balenciaga, a také se ze dne na den změní jejich život k nepoznání. O tom ví své i tvář a ambasadorka letošního ročníku, topmodelka Denisa Dvořáková, která nastartovala svou hvězdnou kariéru právě skrze tuto soutěž, když se roku 2006 stala vítězkou. Pro doprovod mladých nadějných modelů a modelek je zde připraven doprovodný program ve formě hudebního vystoupení zpěváka Sebastiana nebo Adama Mišíka.

Kritéria pro soutěžící jsou přísně daná. Soutěžící musí být vyšší než 170 cm a musí být ve věku od 13 do 21 let, pro chlapce jsou požadavky na výšku trošku větší, minimum je 183 cm. Prvním krokem v soutěži je pohovor se zástupci agentury Elite, kde se reprezentanti agentury budou snažit uchazeče alespoň trošku poznat a pochopit, zda na to má či ne. Účastníci  následně obdrží dárky od partnerů projektu včetně časopisu Elle či Elle Man. Novinkou letošního ročníku bude soutěž o profesionální fotografie od agentury Elite a produkty Rowenta.

„Naše nákupní destinace, nabízející široký výběr módních značek i doplňků, již tradičně hostí pražské castingy této etablované modelingové soutěže. I letošní spolupráce nás proto velice těší a věříme, že právě účastníkům castingů v našich centrech se podaří postoupit do dalších kol,“ uvedla Marcela Hrdličková, Head of Shopping Centre Management CZ/SK, konkrétně pro centrum Chodov.

Akce však nespočívá pouze v tom nechat se vyfotit a nechat si poradit, odborníci značky Schwarzkopf zájemcům navíc poradí s péčí o vlasy. Bude se také losovat o zajímavé ceny. Vítězové se mohou těšit na výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for EliteModel Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekorativní kosmetiky Artdeco.

Ti šťastní postupují do červnového semifinále v Praze budou kontaktováni do 14 dnů od skončení castingů. Nicméně ti nejúspěšnější si zajistí účast v srpnovém finále, které se bude konat ve Španělském sále Pražského hradu. Vítěz a vítězka národního finále následně odcestují na 35. ročník světového finále Elite Model Look.

 

Foto: Archiv OC Chodov a facebooková stránka Elite Model Look