• Styling  • Co se teď právě nosí v době pandemie? Pohodlná móda, teplákovky a mikiny

Co se teď právě nosí v době pandemie? Pohodlná móda, teplákovky a mikiny

Mnoho z nás tráví poslední dobou nejvíce času doma. V příjemném prostředí se chceme cítit pohodlně a tak jsme před klasickými džíny dali přednost měkčím materiálům. Tepláky zažívají obrovský boom! V tomto článku vám přineseme několik tipů, jak kombinovat kousky ,,na doma“.

V teple domova se i tak můžete cítit sexy. Nebojte se odvázat, vyjít z denního stereotypu stejného trička a legín, které oblékáte každý den a oblečte si kousky, ve kterých se cítíte krásná a sebevědomá. K teplákům s vysokým pasem na širokou gumu můžete klidně kombinovat crop top. A proč by vám měly oblíbené šperky ležet v šuplíku? Dolaďte jimi celý outfit. Vaší největší ozdobou pak bude úsměv, který vám vykouzlí pohodlné a zároveň sexy oblečení.

Flanelová košile se poslední roky těší své znovu obnovené slávě. Je mnoho typů, záleží na tloušťce látky, vy si ale vyberte svou oblíbenou. Silnější košile se dají nosit i jako bundy na mikinu, slabší můžete třeba uvázat kolem pasu. Tyto košile barevně oživí váš outfit a navíc vás i zahřejí!

Slaďte se do páru! Zpříjemněte si se svým mužem den, odpoledne, či procházku podobným outfitem. Oblečte se oba do měkké teplákoviny. Budete oba naladěni na stejnou vlnu díky pohodlnému oblečení. Můžete zvolit teplákovou soupravu v jedné barvě nebo kombinovat tepláky s oblíbenou mikinou nebo flanelovou košilí. Exkluzivní tečkou na závěr jsou stejné tenisky.

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4)