• Fashion News  • Converse De Luxe – nová kolekce ikonických bot, které nepřehlédnete

Converse De Luxe – nová kolekce ikonických bot, které nepřehlédnete

Celkem tři nové kousky přivítala značka Converse ve svém portfoliu v kolekci Converse De Luxe. Kolekce vychází z ikonické siluety Chuck 70, která je zakomponována do tří nových a odvážných stylů na platformě. Je moderní, odvážná a startuje v černobílé klasice. Tvoří ji tyto kousky: Converse De Luxe Squared, Converse De Luxe Wedge a v již roce 2023 představené Converse De Luxe Heel. Trojice modelů se může pyšnit extravagantními tvary, vyššími podrážkami a masivními špičkami. Přesto je ale na první pohled poznat, že se jedná o legendární Converse. Pojďte se na ně podívat blíže.

CONVERSE DE LUXE SQUARED

Klasika s nádechem luxusu s novým čtvercovým pojetí. Converse De Luxe Squared jsou jako stvořené pro ty, kteří se nebojí balancovat na hraně díky odvážném stylu. První z této nové kolekce Converse De Luxe v sobě kombinují komfort, který byste od nich nečekali, s vyvýšenou podrážkou, která jim dává nepřehlédnutelný vibe. Odvážný ostrý tvar špičky pak nabízí pocit exkluzivity a ve spojení se sázkou na jistotu modelu Chuck 70 je jasnou trefou do černého. Geometrická překrytí, kovová očka a ikonické nášivky Chuck Taylor All Star dělají z Converse De Luxe Squared nesmrtelnou klasiku už teď.

CONVERSE DE LUXE WEDGE

Přejete si ještě větší nádech luxusu? Sáhněte po Converse De Luxe Wedge. Vyvýšená pata, strukturovaná podrážka, vroubkovaný spodní lem a opět hranatá špička. Tím vším se tato dekonstrukce modelu Chuck 70 může pyšnit. Vyzývá k tomu si s ní stylisticky vyhrát a dát průchod vlastnímu osobitému stylu. Vykročte sebevědomě do světa s výrazným klínovým podpatkem a čtvercovou špičkou.

CONVERSE DE LUXE HEEL

O Converse De Luxe Heel už jste možná slyšeli. Byly představeny už v roce 2023 a velmi rychle si získaly popularitu. Kotník na podpatku ještě více umocňuje prvotřídní styl původních Chuck 70. Tento model si pohrává s klasickým stylem Chuck Taylor All Star, ke kterém přidává robustní podpatek a extra polstrování pro pohodlí. Celodenní komfort a přitom cool styl. Converse De Luxe Heel rozhodně nezapadnou.

De Luxe kolekce bude k mání již brzy na www.converse.cz.

Zdroje: 1,2,3,4