• Fashion News  • Converse x A-COLD-WALL* a Converse x GOLF WANG Chuck 70 Flames

Converse x A-COLD-WALL* a Converse x GOLF WANG Chuck 70 Flames

Converse patří mezi notoricky známé značky. Neustále tvoří a uzpůsobují své produkty aktuálním trendům a potřebám zákazníků. Ne jinak je tomu i v případě dvou novinek Converse x A-COLD-WALL* a Converse x GOLF WANG Chuck 70 Flames.

Converse x A-COLD-WALL*

Kombinace avantgardních a futuristických prvků s praktičností, přesně taková je kompletně černá edice bot Geo Forma od A-COLD-WALL*. Zakladatel ACW*, Samuel Ross, představuje novou kolekci pro Converse, která kombinuje utilitární styl s vizí budoucnosti. Tato inovativní sbírka spojuje drsný design se sezónní funkčností a zahrnuje odvážné kousky nadčasového oblečení, stejně jako nové varianty barev Geo Forma bot. Tyto boty se již představily ve světlé bílé a zeleno-černé verzi a nyní se vrací v temném a minimalisticky cool provedení. Kombinace spolehlivé ochrany před povětrnostními vlivy, zapínání na zip a avantgardních prvků vytváří zcela originální futuristickou siluetu. Geo Forma Boot je bota plně připravená na zimu. Tato originální kreace, vzešlá z předešlé spolupráce Converse X A-COLD-WALL*, kombinuje inovativní funkčnost s progresivním stylem. Unikátní a odvážný design boty spojuje extravaganci s praktičností, nezbytnou pro zimní období. Buďte styloví a zároveň nezaměnitelní a nepřehlédnutelní. Součástí kolekce je také prošívaná bunda se saténovým leskem a zajímavými detaily, působící futuristicky a nesoucí designový rukopis Samuela Rosse. Celkový vzhled můžete dokončit díky dvěma verzím teplákových souprav, tričkům s dlouhým rukávem, batohu a kšiltovce.

Converse x GOLF WANG Chuck 70 Flames

Tyler, The Creator opět přichází s limitovanou edicí ikonické siluety Chuck 70. Tentokrát oživil svůj slavný potisk plamenů novou barevnou kombinací z palety GOLF WANG. Tento výrazný design, který již několik let dominuje Tylerově kolekci, dokonale reflektuje jeho unikátní styl. Nový model přináší osvěžující kontrast k originálu díky hnědému plátnu a růžovým plamenům. Světle modrá podrážka s růžovými pruhy vykukujícími z mezipodešve dodává potisku OG další vrstvu detailů. GOLF WANG Chucks spojují špičkové řemeslné zpracování ikony s jedinečnou estetikou Tylera, The Creatora. Buďte připraveni na unikátní a výrazný styl, který tato limitovaná edice přináší. Jedná se tedy o prémiovou obuv s vysokým svrškem z 12 oz polyesterového vlákna, navrženou ve spolupráci s Tylerem, The Creatorem s ikonickým potiskem plamenů GOLF WANG. Stélka OrthoLite zajišťuje větší pohodlí, gumová mezipodešev pak větší odolnost. Druhé tónované tkaničky jsou pak ideální pro další stylové možnosti.

Mrkněte na www.converse.cz nebo sociální sítě této značky.

Zdroje: 1, 2, 3