• Fashion News  • Mondaily: PUMA oznamuje spolupráci se zpěvákem 7krát3

Mondaily: PUMA oznamuje spolupráci se zpěvákem 7krát3

PUMA a Štěpán Hebík aka 7krát3 se propojují v dlouhodobé spolupráci, která se nese v duchu fashion a nejnovějších trendů. U příležitosti premiéry nového filmu Wonka s Timothée Chalametem v hlavní roli, který do českých kin vstoupí v polovině prosince 2023, se Converse rozhodl vzdát této postavě poctu v podobě originálních modelů bot a oblečení. Lil Nas X odhalil limitovanou kolekci ve spolupráci se značkou Crocs.

PUMA oznamuje spolupráci se zpěvákem 7krát3

Globální sportovní značka PUMA a Štěpán Hebík aka 7krát3 se propojují v dlouhodobé spolupráci, která se nese v duchu fashion a nejnovějších trendů. Štěpán Hebík je výraznou osobností české hudební scény. Svým hlasovým projevem i vizuální prezentací je jedinečný, díky čemuž si získal mnoho fanoušků. V roce 2022 vydal svou druhou desku s názvem jednoduše II a získal hned tři nominace na Ceny Anděl, a to včetně té nejprestižnější za Album roku. Oslnil i tým společnosti PUMA, která ho hrdě přijala do své rodiny.

Converse oslavuje nevyzpytatelná dobrodružství Willyho Wonky s hravou kolekcí

Klasický styl nikdy nevypadal tak sladce. Limitovaná kolekce vychází z příběhu Willyho Wonky, fiktivní postavy z románu a filmu Karlík a továrna na čokoládu, kde hraje výstředního majitele výrobny cukrovinek a čokolády. U příležitosti premiéry nového filmu Wonka s Timothée Chalametem v hlavní roli, který do českých kin vstoupí v polovině prosince 2023, se Converse rozhodl vzdát této postavě poctu v podobě originálních modelů bot a oblečení.

Kapsulová kolekce je plná doslova přeslazených detailů, jakými jsou například ilustrace s kapající čokoládou, barva zlata, vířivé vzory a další symboly, inspirované Wonkovým světem. Kolekce obsahuje dva hravé designy Chuck 70 z prvotřídní kůže s vlnami čokolády a chlupatým semišem v tónech Oompa Loompa. Dále klasické plátěné originální Chuck Taylor All Stars s kapající čokoládou nebo grafikou inspirovanou nezapomenutelnými outfity Willyho Wonky. Nejvýraznějším členem kolekce je model All Star BB Trilliant CX Wonka ve zlaté barvě s technologií CX, která je navržena tak, aby poskytla rychlé a citlivé tlumení nárazů. Oblečení se nese v duchu metalických a zlatých printů a drobných detailů.

Lil Nas X odhalil limitovanou kolekci ve spolupráci se značkou Crocs

Model Lil Nas X Sherpa Clog vyniká svou výškou a je podšitý umělou kožešinou, která je ideální pro zvládání nízkých teplot. Design vzdává hold osobitému stylu Lil Nas X a speciálně přikyvuje milovníkům koček, protože do své estetiky zahrnuje i kočičí prvky. Jako doplněk k uvedení na trh obsahuje model Sherpa Clog exkluzivní balení pěti přívěsků Jibbitz, které se prodávají samostatně.

Foto: archiv značek