• Fashion News  • CONVERSE: KOLEKCE CHUCK TAYLOR ALL STAR II MONO

CONVERSE: KOLEKCE CHUCK TAYLOR ALL STAR II MONO

Milovníci Converse si opět přijdou na své. Společnost Converse, jejichž tenisky zná celý svět, přináší novou kolekci: CHUCK TAYLOR ALL STAR II MONO.

Tenisky Converse mají ikonický tvar a vzhled, který je rozpoznatelný na první pohled. Tenhle jedinečný rukopis se vryl do paměti nám všem a dal vzniknout skupině lidí, kteří na ně nedají dopustit a už v ničem jiném nechodí. A právě ty, ale i všechny ostatní jistě potěší, že si nyní mohou do svých botníku pořídit nový model z kolekce Chuck Taylor All Star II Mono.

Chuck_II_Mono_low_2chuck_mono_2chuck II mono

Nová kolekce opět ponechává svou jedinečnou siluetu a klade důraz na současné potřeby každodenního života „on the go“. Vyznačují se klasičtějším lookem díky monochromatickým barvám. Co se zpracování týče, kolekce se drží inovací nastavených kolekcí Chuck II – Lunarlon stélky, která zajišťuje dokonalé odpružení podrážky, neklouzavého polstrovaného jazyka a prémiového plátna.

Černočerný model jistě ocení milovníci all black outfitů, ale zajisté si získá mnoho nových fandů, díky své snadné kombinovatelnosti a nositelnosti. Neboť Converse neznají překážky a můžete je nosit doslova kdekoliv a kdykoliv. Nová kolece Converse je zkrátka klasika na druhou.

 

Zdroje: fotografie a video z archivu značky