• Fashion News  • MÓDA FRENCH CONNECTION V PRAZE

MÓDA FRENCH CONNECTION V PRAZE

Líbí se vám móda značky FRENCH CONNECTION? Není tomu ještě tak dávno, co tato britská značka otevřela svůj první butik tady u nás v České republice, v pražském Centru Chodov. Pojďme se touto novou módou seznámit o kapku důkladněji…

Začátkem května se v pražském Centru Chodov slavnostně otevřela první pobočka této značky a návštěvníci tak dostali příležitost prohlédnout si modely základní linie FRENCH CONNECTION i modely s lehce provokativním monogramem FCUK. Kombinace čistoty a elegance s nebezpečnou hravostí, to je hlavní tah doprovázející tyto kolekce i celkovou módu FRENCH CONNECTION.

Modely jsou typické nejen dobře padnoucími střihy, ale i kvalitními materiály. A co víc a co každý originální zákazník hledající svůj vlastní styl jednoznačně ocení, tato britská značka na modely kolekcí užívá své vlastní vzory látek.

Prodejna FRENCH CONNECTION v Centru Chodov (2)

V prolomení trhu v naší zemi sází na osvědčenou klasiku, díky niž si získala srdce zákazníků po celém světě: perfektní kvalitu, příznivé ceny a prvotřídní zákaznický servis. Momentálně je v butiku k dispozici kolekce na letošní léto a brzy dorazí i ochutnávka na blížící se podzim/zimu 2016.

Jak se k novému butiku vyjádřila paní ředitelka Centra Chodov, Marcela Hrdličková?

FRENCH CONNECTION oslovuje nezávislou a osobitou klientelu, milovníky originální, přitom nadčasové módy, která je pro ně prostředkem vyjádření vlastní osobnosti. Věřím, že to návštěvníci našeho centra ocení a se sortimentem prodejny i službami, jež jsou u FRENCH CONNECTION vždy na špičkové úrovni, budou víc než spokojení.“

Slavnostního otevření pražské pobočky si nenechalo ujít i několik VIP osobností, mezi nimiž byla kupříkladu i herečka Andrea Kerestešová s partnerem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou nebo módní návrhář Lukáš Macháček.

Fotografie z archivu značky