• Fashion News  • COS JE SPONZOREM SERPENTINE GALLERIES PARK NIGHTS 2016

COS JE SPONZOREM SERPENTINE GALLERIES PARK NIGHTS 2016

COS, značka, která nedávno otevřela svou pobočku v Pařížské ulici v Praze, s radostí oznamuje pokračování partnerství se slavnými Serpentine Galleries v Londýně, kde již čtvrtým rokem sponzoruje letní program Serpentine’s ‘Park Nights’.

Park Nights je každoroční série uměleckých vystoupení z oblasti hudby, filmu, tance a literatury, program běží od června do září 2016 a odehrává se v Serpentine Pavilionu, který je pro tento rok speciálně navržený architektonickým studiem Bjarke Ingels Group (BIG). Originální performance budou k vidění během letních nocí a jako každým rokem se stanou skvělým programem na páteční večer.

Výkonná ředitelka COS Marie Honda o spolupráci říká: „Serpentine Galleries, jedna z londýnských nejkreativnějších vzdělávacích a charitativních institucí, je pro nás všechny v COS významným zdrojem inspirace. Je pro nás ctí opět podporovat Park Nights, program, který je platformou pro moderní umělce a umožňuje vyjádřit jejich kreativitu.”

„Oblíbený program Serpentine’s Park Nights proměňuje Pavilion v místo jedinečných živých vystoupení. Tématem letošní letní série Park Nights je „performance” a její transformativní podstata vyjádřená pomocí architektury, poezie, divadla, umění a tance v unikátním pavilonu navrženém firmou BIG. Jsme velmi vděční, že COS již čtvrtým rokem podporuje tuto významnou část Serpentine programu a těšíme se, až uvítáme umělce a diváky během léta u nás v parku,” říkají ředitelé Serpentine Galleries Julia Peyton-Jones a Hans Ulrich Obrist.

K tomuto originálnímu projektu představí COS limitovanou edici triček pro ženy a muže, která bude k dostání ve vybraných obchodech COS a v Serpentine Galleries v Londýně, a v online obchodě cosstores.com, který zasílá i do ČR. Výtěžek z prodeje bude věnován charitativní nadaci Serpentine Trust.