• Fashion News  • Dara Rolins spolupracuje s jedinečnou módní značkou SUGARBIRD

Dara Rolins spolupracuje s jedinečnou módní značkou SUGARBIRD

Maďarská módní značka Sugarbird fashion hýřící barvami a vysoce originálními potisky spolu s vždy skvěle oblečenou Darou Rolins daly hlavy dohomady a vznikla tak unikátní spolupráce na nové módní kolekci.

Značka stylového oblečení Sugarbird sídlící v Budapešti funguje od roku 2007. Jejím cílem je nabízet stylové oděvy ženám, které touží po vystoupení z řad běžných outfitů. Výjimečné a vysoce kvalitní kousky za dostupnou cenu jsou k dostání pouze v omezených počtech, díky čemuž zůstávají exkluzivní.

collection_size

Pro tvorbu dané značky jsou typické střídající se barvy a výrazné potisky poutající pozornost nemála zvídavých očí. Limitované kolekce spatřují světlo světa díky kreativnímu týmu mladých talentovaných návrhářů a profesionálních grafiků, kteří čas od času vytvoří i sezonní výběry například s kreslenými postavičkami Disney nebo zajímavé kolaborace s celebritami.

Jednou takovou je právě spolupráce s energickou slovenskou zpěvačkou Darou Rolins, která o sobě sama nechala slyšet, že jsou s módou velmi dobré přítelkyně. Její výsledky si prohlédněte na přiložených
fotografiích.

dara_00 dara_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dara_02dara_03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroje: 1, 2