• Lifestyle  • DailyStyle inspirace: Vytvořte si doma krásně útulnou knihovnu

DailyStyle inspirace: Vytvořte si doma krásně útulnou knihovnu

V tomto věčně uspěchaném a hektickém stylu života, si každý z nás potřebuje trošku odpočinout. Jak jinak než u naší oblíbené knihy? Každému se hned čte lépe, když je v prostředí, které působí útulně a příjemně. Ukážeme vám knihovny, díky kterým se hned budete cítit příjemněji.

Vsaďte na přírodu

Přírodní dekorace či doplňky nikdy nic nezkazí. Nejlepší volbou je dřevo, které vypadá skvěle vždy! Nebojte se ho ozvláštnit květinami, či kaktusy.

Místo stěny knihy?

Jestliže patříte k velkým milovníkům knih a doma se vám válí pohozené po zemi, protože už se vám nikam nevejdou, je tento tip přímo pro vás! Další výhodou je, že nemusíte tak často vymalovávat.

Využijte schody

Pod schody se vejde plno věcí, proč ne třeba knihy? Pokud nemáte v domě moc místa, ale máte schody, využijte je, jak se patří!

Fantazii se meze nekladou

Pokud nechcete utrácet za knihovnu miliony, buďte kreativní. Vyrobte si knihovnu přímo vám na míru. Využijte staré poličky, skříňky nebo kusy dřeva, které byste normálně vyhodili. Hledejte na internetu, zkoušejte nové věci. Zaručeně neuděláte chybu! Návod na tuto pojízdnou knihovničku najdete zde.

1, 2, 3, 4, 5, 6