• Nezařazené  • Propadněte harmonii stylu v nejnovější letní kolekci Reserved

Propadněte harmonii stylu v nejnovější letní kolekci Reserved

Nejnovější letní kolekce Reserved, která se nese v duchu retro nálady a romantiky, osloví všechny nomády a světoběžníky s touhou po trendech v boho stylu.

Perfektním místem nejen pro kampaň, ale i celou letní kolekci značky Reserved, se stala nejrůznější zákoutí Maroka. Vše začíná zachycením bezstarostné idylické nálady, která spíše připomíná styl techno festivalů 90.let. Celou kampaň doprovází časté multikulturní motivy, orientální vzory, etnické reference a styl inspirovaný Balkánem. Reserved čerpá z tradic různých civilizací, což je v současné době silným globálním trendem v módě i pop kultuře. Hlavním cílem však zůstává přiblížit se přírodě.

Dámská kolekce

V letní dámské kolekci Reserved hrají hlavní roli šaty. Pozornost na sebe strhnou především krajky, romantické a prolamované, připomínající rybářské sítě. Síťovinu v mnoha formách používají designéři také na sukních. Další silné ozdobné prvky kolekce jsou volány a pruhované tuniky. Inspirací pro letošní kolekci je festivalový styl, který před lety začal v Kalifornii. Jsou tu blůzy i široké kalhoty v měděných tónech, které jako by se objevily z úzkých uliček trhů v Marrákeši. Zastánci minimalismu si zamilují krajkovou „peplum“ halenku ve viktoriánském stylu, jednoduchý trenčkot nebo asymetrický svetr s jedním rukávem. Kožené brašny na krk nebo tzv. bucket bags, oblíbené kabelky v podobě košů a kbelíků, budou ideálním přírůstkem do sbírky každé nomádky.

Pánská kolekce

Klíčovým tématem pánské kolekce je pohodlný oversize styl. V kolekci najdete jednořadé obleky v jemných pudrových odstínech nebo zemitých tónech s letními sandály. Nechybí ani časté vzory. Retro volné košile jsou v příjemném kontrastu se širokými šortkami. Lněné letní topy jsou zase spárovány s šortkami s výraznými pruhy. Safari styl v této kolekci reprezentují khaki blejzry a bundy s kapucí. Stejně jako v dámské kolekci – i zde najdete kousky s trendy batikou, které byly tentokrát inspirované populárním letním festivalem Coachella.

A doplňky? Jako dělané pro světoběžníky moderní doby, kterým je tato kolekce určena. Jsou tu klobouky v rybářském stylu, maxi tašky na rameno i praktické pytle ve velikosti XXL.

Rave styl jako z techno festivalů devadesátých let, barvy pouště, nálada poustevníka. Právě tento mix tvoří eklektickou kolekci Reserved, naplněnou letní idylickou atmosférou, která je ideální na letní dovolenou, na výlet do přírody i pro přežití v letní městské džungli.

Kolekce Reserved jsou dostupné v 15 zemích Evropy a 6 zemích na Blízkém Východě. Celkově má tato polská značka více než 450 prodejen s vlajkovými prodejnami v hlavních městech módy jako je Londýn, Berlín a Moskva.

Nakupovat můžete i online na www.reserved.com