• Lifestyle  • Dárky pro zamilované i pro ty, co jsou single

Dárky pro zamilované i pro ty, co jsou single

Ať už Valentýna slavíte nebo považujete tento svátek za zbytečný, udělat si radost stylovým dárkem můžete tak či tak. Inspirujte se v našem výběru a darujte něco malého sobě, ať už se cítíte zamilovaní nebo je tomu opak.  

Big Hugs

Tří květinové a ovocné produkty do koupele a pro péči o tělo, když chcete někomu věnovat vřelé láskyplné objetí. Tato valentýnská dárková sada je perfektní způsob, jak někomu poslat vřelé objetí, díky kterému se bude cítit milovaný a hýčkaný. Dárek obsahuje mj. koupelovou bombu Love Me Do, která obsahuje růžovou absolue získávanou z regenerativního projektu v Pákistánu.

Kde koupit? Zakoupíte online za cenu 550 Kč/ks

Ann Summers

I přesto, že to letos na večeři ve dvou v romantické restauraci nevypadá, nevěšte hlavu. Svátek lásky můžete oslavit i doma ve svém obýváku nebo kuchyni. Zapalte svíčky, pusťte hudbu, uvařte si skvělou večeři a oblečte se do svůdné červené krajky.

Kde koupit? Zakoupíte online za cenu 910 Kč

Vyrobeno s láskou

Converse přichází s limitovanou kolekcí, kterou budete zbožňovat. Zapomeňte na plyšové medvědy a oslavte Valentýn stylově. To, že láska může mít mnoho podob, dokazuje Converse ve své limitované valentýnské kolekci “Made with love”. Ikonické modely Converse se staly uměleckým plátnem a ve spolupráci s francouzskou designérkou a ilustrátorkou Manon Louart vznikly nové designy, díky kterým budete šířit lásku při každém vašem kroku. 

Kde koupit? Zakoupíte za cenu 2 090 Kč u vybraných prodejců.

Pocta ženské vnitřní krásy

Vůně, která je poctou silné mystice ženské vnitřní krásy a její vrozené smyslnosti. Zkoumání syrové síly pižma odhaluje novou transcendentní vůni, která zobrazuje stále fascinující záhadu moderní ženskosti. 

Kde koupit? Zakoupíte online za cenu 2 590 Kč/50 ml.

Legrační boxerky s pizzou

V čem si přejete, aby vaše drahá polovička ulehla do postele? Při výběru dárku se řiďte spíš tím, co vaše druhá polovička doopravdy ocení.

Kde koupit? Zakoupíte online na Astratex za cenu 399 Kč

Afrodiziakum z moře až se sbíhají sliny

Delikatesa pro náročné od Ryba je ryba. Dvanáct čerstvých ústřic Premier Irish Fine párovaných s lahví prémiové cavy Anna Codorniu. Pro opravdové labužníky doporučujeme variantu s kaviárem Calvisius Sturgeon podávaným na pohankových lívanečkách zvaných bliny se zakysanou smetanou a pažitkou. Gastronomický zážitek nejen k oslavě sv. Valentýna, protože zaláskovat se můžete kdykoli. 

K vyzvednutí v Manifestu nebo na Wolt, Bolt a Dáme jídlo. Zakoupíte za cenu pro 2 osoby od 1 447 Kč

Lost in You

Dvě návykové parfémované vody ve stylových flakónech Lost in You Her & Lost in You Him od Oriflame, které zachycují intenzitu přitažlivosti. Při splynutí obou vůní se vytvoří exkluzivní ‚Heartbeat Accord‘. Pikantní intenzita zázvoru z Lost in You Her se setkává s teplou tonka fazolí parfému Lost in You Him a společně vytváří návykovou energii plnou vášně, která vibruje jako tlukot srdce.

Kde koupit? Zakoupíte online za cenu 549 Kč / 50 ml

Francouzské dealko růžové víno 

La Côte de Vincent Rosé vzniklo na přání milovníků vína, kteří nemohou pít alkoholické víno, a proto hledají, jak se nevzdat oblíbeného nápoje a typických chutí vín. Naše rosé se snadno pije, je vhodné k mnoha pokrmům. Přesné procento alkoholu: 0,000013 %. Obsah cukru na 100 ml vína: 3,9 g

Kde koupit? Zakoupíte online za cenu 238 Kč

Umění milovat a nemilovat

V průvodci tajemstvím lásky najdete i podnět a inspiraci, kde a jak lásku hledat, jak a čím ji nalezenou živit, jak ji udržet, a když vztah někdy přijde o iluze, jak situaci napravit – vše v půvabných verších v rytmu moderního času.

Kde koupit? Zakoupíte online za cenu 348 Kč

Zdroj fotografií: archiv značek, Unsplash

Marketing manager