• Fashion News  • Jaké šperky se budou nosit v roce 2021?

Jaké šperky se budou nosit v roce 2021?

Rok 2021 sebou přinesl nejen spoustu nových módních trendů, ale taktéž i spoustu zajímavých novinek ze světa šperků. Na své si přijdou jak ženy preferující minimalistické a decentní šperky, tak ovšem i ženy, které chtějí svým šperkem upoutat hned na první pohled. Načerpejte inspiraci, která obzvlášť přijde vhod s blížícím se svátkem všech zamilovaných.

Barokní perly

O šperků z perel je již dlouhou dobu známo, že jsou zkrátka velice nadčasové a nestane se, že byste s nimi šláply vedle. Mnoho žen ovšem tvrdí, že jim perlové šperky přijdou usedlé a nudné. Pokud jste zastánkyně téhož názoru, zkuste klasické perly nahradit za takzvané barokní perly, které tento rok budou obzvlášť v kurzu. Nepravidelné tvary dávají těm klasickým perlám modernější vzhled.

Barevné korálky

Pro mnohé z nás se bude jednat o tak trošku návrat do zaslíbeného dětství. Korálky všech možných barev a tvarů ohlásily velkolepý návrat a při jejich nošení se neubráníte nostalgickému vzpomínání na dětské časy. Velice dobře se budou kombinovat hlavně v tropických letních měsících, kdy s tímto zábavným trendem se stanete středem pozornosti.

Extra dlouhé náhrdelníky s přívěškem

V roce 2021 zabodujete s přívěsky všech možných barev a hravých tvarů, zejména pak s těmi, které budou na dlouhém řetízku. Skvělá je hlavně jejich variabilita, kdy tento doplněk můžete sladit s každodenním outfitem a určitě na něj dostanete řadu komplimentů!

Závěsné náušnice

Nepřehlédnutelné šperk, který bezpochyby podtrhne vaší smyslnou krásu. Jedná se o doplněk, který se bude zejména vyjímat k večernímu looku, a navíc čím zářivější a lesklejší, tím rozhodně lépe.

Geometrické tvary

Geometrické tvary se opět vrací na scénu a stávají se jedním z nejžhavějších trendů letošního roku. Ať už se jedná o šperky v kulatých, trojúhelníkových či dokonce kosočtvercových tvarů, každý jeden tento tvar se stane jedním z vašich must have k doladění vašeho outfitu.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11