• Beauty  • Jak na upravené obočí v jarních dnech?

Jak na upravené obočí v jarních dnech?

Obočí je rám celého obličeje. Stačí jen lehká úprava a člověk instantně změní svůj vzhled. Vsaďte letos na přirozenost a rozzářený look! Podívejte se na naše tipy, jak obočí během jarních dnů lehce upravit. 

Všechny určitě zajímá, jaký tvar obočí je teď trendy. Už se nemusíte trápit s pinzetou každý den a vytrhávat chloupky, které měly zůstat tam, kde byly. Éra perfektně orámovaného obočí je pryč, sází se na přirozenost§

Kromě přirozeného obočí bude letos in i rovné obočí. Oblouky jsou již pasé. Ptáte se, jak na to? Zbavte se tzv. oblouku, a to tím, že jemně upravíte tvar obočí směrem nahoru. Dalším typem je fluffy brow – extra vyčesané a husté obočí. K tomu je vhodná například i laminace obočí, která ulehčí spoustu práce.

Barvení obočí

V době jara, kdy se začíná oteplovat, si nejspíše ani jedná z nás nepotrpí na hodinovou rutinu před zrcadlem. Nanést tónovací krém, udělat pár tahů štětcem a může se vyrazit. Proto velmi jednoduchý způsob, jak na upravené obočí, je bezesporu barvení obočí. Použitím heny nebo klasické barvy určené přímo pro obočí budete působit přirozeným dojmem. Nabarvit obočí je navíc velmi jednoduché a nemusíte chodit ani do kosmetických salónů (zda-li si nepřejete například barvení henou, to je lepší nechat na profesionálovi). Na domácí péči doporučujeme například přípravky značky Refectocil.

Laminace obočí

Laminace obočí je technika úpravy obočí, která momentálně vede na plné čáře. Pomocí speciálních přípravků se obočí zafixuje, zjemní a bude vypadat velmi přirozeně. Velkým plusem je výdrž – laminace vydrží i pár měsíců. Obočí je po laminaci husté a upravené, takže není třeba žádná větší speciální korekce. 

Podobného efektu, kterou má na svědomí laminace, docílíte i pomocí gelu. Jestli se můžete pyšnit hustým obočím od přírody, pro trendy jarní look jen postačí zkrotit neposedné chloupky fixačním gelem. TIP od nás: Zaregistrovaly jste boom okolo gelu od Got2Be? Tento gel se dá využít na několik způsobů, ale na obočí je opravdu perfektní! 

Schwarzkopf GOT2B Spinnig Glue, cena: 139 Kč

Zdroje fotografií: Pinterest, archiv firem