• Events  • Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně v rámci Grace’n’Glamour

Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně v rámci Grace’n’Glamour

Nová kolekce LINEA bude poprvé představena 14. května 2015 na Novoměstské radnici v rámci prodejní výstavy českých návrhářů a šperkařů Grace’n’Glamour. Návštěvníci této módní události budou prvními, kteří mohou obdivovat limitovanou kolekci prstenů z drahých kamenů, která prezentuje jedinečný talent Věry Novákové.

Věra Nováková Jewellery připravila na jaro a léto speciální kolekci prstenů – svěží, barevnou a smyslnou. S drahými kameny Věra pracovala na začátku své kariéry a nyní se k nim opět na skok vrací.

Ve své nejnovější kolekci LINEA nechává promlouvat samotnou materii drahého kamene. Ten není zasazen do lůžka, ale díky speciální, téměř neviditelné konstrukci nad prstem jakoby levituje, vznáší se.

„Ze svých cest po celém světě si pravidelně vozím drahé kameny. Rozhodla jsem se je nyní spojit do jediné kolekce. Každý kámen má svůj příběh. Třeba ten velký kulatý tyrkys jsem si přivezla ze svého pobytu v New Yorku, kde jsem působila u slavného ilustrátora Petra Síse,“ říká Věra Nováková o nové kolekci.

Kameny jsou speciální tím, že jsou původně určeny k výrobě náhrdelníků či přívěsků a jsou uprostřed provrtané. Uznávaná designérka dokázala tento handicap změnit ve výhodu – díky speciální stříbrné konstrukci prstenu, která mu zajišťuje nejen estetickou krásu, ale i plnou funkčnost a pohodlné nošení.

Věra Nováková Jewellery dlouhodobě kráčí cestou neokázalého luxusu, vytříbené elegance a jemné senzuality. S touto mladou talentovanou šperkařkou, jejíž tvorba je zárukou dokonalého řemeslného zpracování a bezproblémové nositelnosti šperků, se na jarní Grace’n’Glamour můžete setkat tváří v tvář.