• Beauty  • Dlouhotrvající make-up v tyčince Teint Idole Ultra Wear Stick z dílny Lancôme

Dlouhotrvající make-up v tyčince Teint Idole Ultra Wear Stick z dílny Lancôme

Jedna tyčinka a hned několik způsobu použití? Ano, i to je možné s návratem ikony z dílny Lancôme, která přinesla společně sebou zcela novou podobu. Jedná se o produkt, který je opěvován ženami po celém světě a sklízí tak nadmírně dobré recenze ve světě beauty. Rozhodně se není čemu divit, tato make-upová tyčinka vám nejenom zaručí perfektní krytí po celý den, ale zároveň je schopna vám poskytnout mnohem více. Čím je tento produkt tak výjimečný a na co se dále můžeme těšit v této kolekci? Pojďme se na to společně podívat.  

Tento ikonický produkt stvořen pro každou příležitost je opětovně znovuzrozen se stejným vítězným složením a stejně různorodým portfoliem odstínů, jako tomu bylo i dříve. Nyní však Tein Idole Ultra Wear Foundation Stick získává velice profesionální a praktické balení se zabudovaným kabuki štětcem, kdy používání samotného produktu kdekoliv na cestách nebylo nikdy snadnější.

Krycí tyčinka Tein Idole Ultra Wear Foundation Stick je rozhodně produktem, který jde mnohem dále než jen za hranici poskytnutí perfektního krytí a posune tak celkový komfort vašeho každodenního make-upu. Dodá vám především bezchybný vzhled obličeje a až 24hodinovou výdrž, která je pro mnoho žen velice klíčová. Stává se tak nejdéle držícím make-upem v tyčince vůbec.

Dále oponuje výjimečnou kontrolou lesklé a mastné pleti pro celodenní finiš. Krémově-pudrové složení totiž bezchybně splyne s pletí a zanechá ji tak s pocitem lehkosti, prodyšnosti, avšak zároveň perfektně hydratovanou a příjemnou. Multifunkčnost produktu také potvrzuje možnost použití krycí tyčinky pro bezchybné konturování obličeje.

Nyní je však make-upová tyčinka doplněna také o nové Tein Idole Ultra Wear Stick tvářenky a rozjasňovače, které rodinu Teint Idole Ultra Wear doplní o barvy. Produkty zároveň disponují pohodlným balením v tyčince pro rychlou aplikaci kdykoliv během dne. Odstíny tvářenky zahřejí každý odstín pleti, zatímco nové rozjasňovače doplní váš look se zářivým jasem.

V neposlední řadě tato ikonická kolekce také znovuzrozuje Teint Idole Ultra Wear Blur &Go Stick, kdy ovšem získává zcela nový sofistikovaný vzhled balení, které perfektně ladí s make-upovou tyčinkou. Produkt poskytuje okamžitý matující efekt, maskuje nedokonalosti a minimalizuje vzhled pórů a nedokonalostí. Nyní si tak může každá žena vytvořit individuální styl s kompletní a všestrannou kolekcí vhodnou na cesty, a především do každé kabelky.

Teint Idole Ultra Wear Stick budou k dostání v Lancôme Beauty Institute v Praze, prodejnách a e-shopech Douglas, FAnn, Marionnaud a Notino v České republice a na Slovensku a v prodejnách a e-shopu Sephora v České republice.

Zdroj: Lancôme