• Lifestyle  • Dopřáváme si sportovní nasazení na čerstvém vzduchu

Dopřáváme si sportovní nasazení na čerstvém vzduchu

Jeden je samostatný, druhý ne, ale jedno mají společné. Nebaví je chodit do vyhlášených fitness center, ale baví je sport, tak proč ho neprovozovat venku na čerstvém vzduchu než, aby se mačkali s cizími lidmi v místnosti. V dnešní době je velkým hitem se starat o svoje tělo, jak sportovně se podílet na jeho vypracování a udržení, tak i o vnitřní zacházení. My se dnes zaměříme na ten sportovní počin.

Ve fitness centrech máte mnoho sportovního náčiní a trenérů, kteří vám poradí a řeknou co a jak na strojích a co je pro vás nejlepší, ale co když nemáte trenéra a jste venku, okolo sebe máte trávu, lavičky, schody. Víte jak je využít pro váš prospěch? Pokud ano je to skvělé, jestli si ale nevíte rady, pak tu máme pár cviků a videí pro inspiraci.

Začátky cvičení jsou jasná hlavně se rozcvičit (hlava, ruce, trup, nohy). Pro začátek můžete čerpat nějakou inspiraci z Instagramu. Kde se můžete pěkně povzbudit a okouknout jaké vypracované tělíčko by jste také chtěli. Pokud nemáte Instagram je tu ještě oblíbený Facebook.

Jako první tady máme Zelanu Montminy a Annu Renderer, které se věnují obě venkovnímu sportu a ukážou vám jak využít lavičku, zeď a poradí co a jak.

 

Další na řadě je Dulcinea Hellings využívání stolku s lavičkou.

Jillian Michaels

 

 

Pokud, ale opravdu chcete cvičit a se svým tělem něco dokázat tak nejlepší cvičitelka, která dělá s tělem divy je Jillian Michaels. Její 30 denní výzvy vám s tělem udělají zázrak a dají se cvičit i venku pouze s činkami a karimatkou.

https://www.youtube.com/watch?v=BZEwjYPgkWw&list=PL6F135DD9918D21E7