• Beauty  • Dopřejte si luxusní péči z pohodlí domova

Dopřejte si luxusní péči z pohodlí domova

Příjemné přítmí, relaxační hudba a výjimečná péče o pleť – švédská skintech značka FOREO odhaluje tajemství, jak si doma dopřát nejen omlazující kúru, ale také chvíle odpočinku a celkové relaxace v době, kdy je potřebujete nejvíc.

Karanténa změnila dosavadní podobu našich životů a momentálně se vracíme zpět do normálního života. Stres spojený s návratem do pracovní rutiny může být enormní, proto lze využít nové návyky z tohoto zvláštního období. Zajímavými příklady byly noční kluby pro karanténu i pětihvězdičkové domácí restaurace, FOREO však doporučuje vytvořit si pro sebe a své blízké jedinečné spa doma. Udělejte si pohodlí, nalijte si skleničku vína a nechejte se inspirovat opravdovým #StayHome spa zážitkem.

Jak si vytvořit HOME SPA?

Upravte si domácí prostředí

Prostředí a atmosféra jsou pro spa velmi důležité. Vytvořte si kolem sebe poklidnou oázu, ztlumte světla, aby pokoj působil útulně a hřejivě, a zapalte svou oblíbenou svíčku (doporučujeme vyzkoušet třeba levanduli pro relaxaci nebo jasmín pro revitalizaci).  Vytvořte si prostor, kde si budete moci lehnout. A je na vás, jestli zvolíte postel nebo si uděláte místo třeba na zemi. Důležité je, aby mělo tělo dobrou oporu a hlavně, abyste se cítili příjemně. Dopředu si nachystejte vše, co budete potřebovat – plátky okurky na oči, horké ručníky a přikrývku.

8D hudba

Tajemství opravdu pohlcujícího zážitku spočívá i ve vyměně tradiční relaxační hudby za 8D audio – vezměte si sluchátka a poslechněte si tuto skladbu  (sluchátka jsou v tomto případě zcela zásadní). Na rozdíl od klasické hudby vás 8D prostorová hudba přenese na jiné místo, neposloucháte totiž ušima, hudbu vnímáte prostřednictvím mozku, zvuk vibruje a vytváří pocit, že se šíří kolem vás.

Pokud jste spíš tradičnější typ, máme pro vás v aplikaci FOREO For You hudbu sestavenou odborníky z institutu FOREO. Tento playlist podpoří celkovou relaxaci a doplní vámi zvolenou péči UFO.

Péče

Z řady třinácti UFO Power Activated Masks si nejprve vyberte masku, kterou budete s přístrojem UFO 2 používat. Pomalu přejíždějte po obličeji a nechejte se hýčkat. Přístroj poskytuje zklidňující masáž, která pleti uleví od pnutí a pomocí sonických pulzací navíc zmírní jemné linky a vrásky.

Termoterapie & kryoterapie

UFO 2  umocní masáž obličeje o hřejivou termoterapii nebo chladivou kryoterapii. Zkombinovat ale můžete i oba tyto efekty. Nahřívání napomáhá odstranění nečistot z pleti a podporuje její rozjasnění, chlad pomáhá stahovat póry a zmírnit otoky.

LED světlo

LED světlo je tajemstvím bezchybné pleti, proto na něj vsází také celebrity, včetně Belly Hadid. Aplikace FOREO For You automaticky vytváří program LED světla, jímž doplňuje zvolené ošetření, a tím zajišťuje dokonale pleťovou péči na míru.

Relax

Ošetření si zopakujte nebo se nechejte unášet na vlně maximálního požitku, omlazení a odpočinku. Máme pro vás i extra tip na konec. Doporučujeme položit si na zavřená víčka plátky okurky, na obličej přiložit nahřátý ručník a zachumlat se pod deku.

Řadu zajímavých nápadů pro „domácí spa“ najdete na www.foreo.com. Sledovat můžete také @foreo, kde se s Vámi podělíme o spa know-how, představíme Vám speciální nabídky a odhalíme tipy, jak využít čas doma pro relaxaci a dokonalou péči o pleť.

Zdroj fotografií: archiv značky FOREO

Marketing manager