• Events  • Dyzajn Márket 22.6.2013

Dyzajn Márket 22.6.2013

Rádi bychom Vás pozvali na další Dyzajn Márket!

526629_485832754827314_1315873350_n

Tato módní událost se bude konat 22.června od 10:00 do 20:00 opět na piazzetě Národního divadla. Těšit se můžete skvělý program. Nejen že pás je připraven výběr módních kousků ale můžete si užít skvělé hudby, jídla a celkové atmosféry.

Kromě stálice jako Yaxi taxi, Lubor Baum, Akari, Skafandr, Pipipunk, Lmaliska, Skynet, atelier MATE, JANE BOND, obchody JANE BOND special, se můžete těšit i na nové značky Young primitive, Tyformy, dřevěné brýle Bamboo, Mayda a mnoho dalších – z nich My Obsession a Lusinda. Značky svou tvorbu budou prezentovat nejen na stáncích, jak je tomu zvykem ale i během módních přehlídek.

Z kulturního hlediska se můžete těšit na Alasdair Bouch, britského skladatele a kytaristu. Dále Pilgrim Pimple, kteří jsou kromě kvalitní muziky známy i původními českými texty- příběhy ze života. Vystoupí také skupina Hi-fi, která se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu a jazz.

Jestli po tak výkonném dnu plném nákupů a poslechu kvalitní hudby budete mít hlad, tak se zastavte u kavárny Jericho nebo palačinkárny Galetka. Na výbornou kávu zajděte do Mamacoffee a na osvěžující letní drink k stánku Lemonade. Pro vynikající zmrzlinu zavítejte k stánku cukrárny Angelato.

Vstup na tuto akci je zcela zdarma.

Zde se podívejte na video z předešlé akce:

[youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”KFvG_v-Wpm4″]

Více na www.dyzajnmarket.com nebo www.facebook.com/dyzajnmarket

Budeme se těšit na setkání s Vámi!