• Events  • Fashion For Fokus 2018 se blíží!

Fashion For Fokus 2018 se blíží!

Pro spoustu z nás je již krásným zvykem společně s příchodem jara vykonávat nějaké to dobro a šířit pozitivitu v našem okolí. Z tohoto důvodu Fokus Praha společně v partnerství s Národním muzeem pořádá již několikátou benefiční módní přehlídku. Tentokrát se přehlídka koná 24. dubna od 19. hodin v prostorách Českého muzea hudby.

Benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus, kterou pořádá Fokus Praha opět v partnerství s Národním muzeem, vstupuje do svého 4. ročníku. Galavečer se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 od 19:00 v inspirativním prostoru dvorany Českého muzea hudby.

Fashion akce se nemusí táhnout pouze v tom komerčním duchu, je možné svou návštěvou podporovat i dobré věci, v tomto případě půjde výtěžek peněz na lidi s duševním onemocněním.

A kdo je schovaný za celou produkcí i art managementem? Přeci Denisa Slavíková – ředitelka modelingové agentury Faible group, která razí heslo: „Nezáleží na proporcích, ale na osobnosti.” K vidění budou modely např. od návrhářek jako je Ivana Follova či La Femme Mimi spolu s kolekcí pod názvem Upcyklace, kde nám designérky ukážou, že je opravdu možné efektivně pracovat také s recyklovanými a staršími kousky.

Přijďte se bavit módou, nechat se oslovit krásou a přispějte na podporu lidí, kteří ve svém životě čelí duševnímu onemocnění a mnoha předsudkům s tím spojených. Celý výtěžek z benefice bude využit službami Fokusu Praha na podporu konkrétních lidí, kteří kvůli duševnímu onemocnění daleko složitěji hledají cestu k nadějeplnému, důstojnému a prostě “normálnímu”  životu.

Na fotky z předchozích ročníků se můžete podívat zde:

Zdroje: 1, 2, 3