• Beauty  • Fenty Beauty představuje novou řasenku

Fenty Beauty představuje novou řasenku

Všechny to moc dobře známe, na trhu je „xy“ druhů všemožných řasenek, můžeme si vybrat od různých typů kartáčků až po různé textury, každá značka bojuje o své prvenství na trhu a ročně představí mnoho novinek. Přesto hon na tu pravou může trvat roky, některé z nás dokonce hledají tu svoji „number one“ celý život. A co tentokrát zkusit novinku od Fenty Beauty? Třeba se právě ona stane tou pravou.

https://www.instagram.com/p/B8FibAdB4vv/

Pokud vám tato značka zatím nic moc neříká, dovolte nám ji v krátkosti představit. Značka Fenty Beauty byla uvedena na trh v září 2017 zpěvačkou Rihannou (její celé jméno je Robyn Rihanna Fenty, proto Fenty Beauty) a prvním produktem této značky byl make-up pro všechny tóny pleti (původně 40, nyní nabízí dokonce 50 odstínů), postupně byly na trh uvedeny další produkty a tato značka se stala velmi oblíbenou.

Nyní firma uvádí svoji první řasenku, která dostala název Full Frontal a slibuje natočení a objem pro vaše řasy. Má velmi zajímavý zploštělý kartáček, který byl navržen samotnou Rihannou a má za úkol vytvořit maximální efekt otevřeného oka. Plochá strana kartáčku slibuje zahuštění a pozvednutí řas a ta silnější potom řasy definuje a natočí, díky této vychytávce byste se měla jednoduše dostat opravdu ke každé jednotlivé řase.

Tato maskara je dlouhotrvající a voděodolná, takže je připravená vydržet i slzy a pot, což naznačuje, že by se mohla stát skvělým společníkem také pro horké letní dny. Produkt dostal luxusní minimalistický obal a velkým benefitem je fakt, že se může pochlubit (ostatně jako celá značka) označením 100 % Cruelty Free (netestováno na zvířatech).

U nás je k dostání již nyní na oficiálních stránkách Sephory (630 Kč), a to zatím v jednom odstínu s názvem „Cuz I´am black“.

Zdroje: 1, 2, 3, 4