• Fashion News  • Mondaily: Givenchy spolu s Disney představí kapsulní kolekci

Mondaily: Givenchy spolu s Disney představí kapsulní kolekci

Kreativní ředitel značky Givenchy, Matthew Williams, prý často podniká se svými dcerami výlety do Disneylandu. Není tedy divu, že si Disney vybral i pro svou nejnovější kolaboraci Projekt s názvem „The Wonder Gallery“ startuje již zítra s limitovanou edicí luxusní konfekce, druhá kapsulní kolekce má následovat uprostřed léta. Givenchy spolupracoval s Walt Disney Animation Studios při navrhování kousků s ikonickými kreslenými postavičkami jako jsou Bambi, Perdita a Pongo ze „101 dalmatinů“ nebo Elsa a Olaf z „Frozen“.

Disney vždy zastával zvláštní místo v mém srdci, stejně jako mnoha lidem napříč generacemi, zeměmi a kulturami,” uvedl Williams ve svém prohlášení.

Adidas x Gucci vyjde 7. června

Kolekce s bohatým odkazem k typickým symbolům obou značek se, na rozdíl od kolekce představené na přehlídce, obrací směrem k celkové atletické atmosféře, evokující vintage sportovní oblečení ze 70. let, od tenisu po golf. Kreativní ředitel Gucci Alessandro Michele vtiskl pánským i dámským liniím retro nádech, pohrál si se siluetami, výraznými barvami a geometrickými vzory, které mísí motivy obou společností. Kolekce z přehlídky pak vejde do prodeje na konci tohoto roku.

Max Cosmetics uvede spolu s Netflix kolekci „Stranger Things“

Spolupráce bude zahájena 15. května, před premiérou očekávané čtvrté sezóny seriálu Netflix. Kolekce s živými paletami očních stínů, lesků na rty či tvářenkami, které spotřebitele ponoří do ducha série a jejích dvou protichůdných světů: nostalgická 80. léta lidského světa a tajemná a záhadná strana Upside Down.