• Styling  • Hair trend! Ozdoby do vlasů slaví svůj návrat!

Hair trend! Ozdoby do vlasů slaví svůj návrat!

Ať už máte vlasy krátké či dlouhé, vlasovými ozdobami oživíte outfit za každou cenu. Za poslední rok zažily neskutečný comeback. Hodí se ke každé příležitosti, což určitě ocení ne jedna žena!

Pletené čelenky

I na jaře se objeví pár chladných dnů. A jak všichni víme, jakmile není zima na hlavu, není zima ani na zbytek těla. Pletené čelenky dokonale nahradí čepice a hodí se ke všem typům outfitů. Nebojte se experimentovat i s účesy. Čelenky skvěle vypadají s drdolem i rozpuštěnými vlasy.

Šátky/ čelenky

Šátky nebo čelenky všech možných barev ozvláštní váš celkový vzhled. Na internetu je spousta návodů, jak šátky vázat. Pokud ale nepatříte k těm zručnějším, šátky skvěle nahradí látkové čelenky. Velkým plusem těchto vlasových doplňků je, že vám pomůžou, jakmile budete pociťovat, že máte takzvaný „bad hair day“. Navíc podtrhávají ženskost!

Ozdobné sponky

Sponky zdobené perličkami a kamínky jsou velmi romantický a elegantní doplněk, kterým určitě okouzlíte vaše okolí. Sponkami můžete připevnit nezbedné pramínky vlasů vykukující z culíku nebo jen zkrotit rozevlátou hřívu. Skvěle se hodí k jednoduchému sáčku nebo elegantním koktejlkám. Navíc se dají perfektně kombinovat s náušnicemi a náhrdelníky.

Látkové gumičky

Ovázané kolem drdolu či culíku dodají vašemu účesu neobvyklý vzhled. Dobře vypadají i na ruce místo náramku. Maličkosti jako sladění gumičky s trikem či botami dokáží opravdu hodně, myslete na to!

Třpytky

Jestliže se chystáte na festival, tento typ je určený přímo vám! Třpytky na vlasy, které z nich později jednoduše rozčešete, jsou jeden velký must have. Na internetu můžete najít spousty barev a druhů, stačí jen hledat a vybrat ty vašemu srdci nejbližší.

1, 2, 3, 4, 5