• Fashion News  • Hledání ráje uprostřed chaosu v podání DIM MAK

Hledání ráje uprostřed chaosu v podání DIM MAK

Přehlídka kolekce světoznámého DJe se uskutečnila pár dní po oficiálním NYFW:M. Přehlídky se účastnila spousta interpertů, kteří sloužili jako hudební doprovod. Přehlídka byla zároveň taková malá reklama na Aokiho album, které vyšlo v červenci.

Název kolekce byl „Paradise found“ což lze přeložit jako nalezení ráje. Podle vyjádření Aokiho to odráží klima dnešní doby. Lidí se snaží nají ráj uprostřed chaosu. Tato idea se tak prolínala celou kolekcí, která byla protknuta vojenskými prvky.  Bombery a vojenské bundy, cargo kalhoty, overaly vyšperkované kapsami a grafickými vzory a politickými sděleními, triko s palmami a žiletkami, nebo bunda s nápisem „Land of the free home of the brave“. Barevné lazení kolekce také samozřejmě ladilo s témou, khaki a béžová přehlídce védodily.

Aoki v loňském roce „uvedl“ svou značku na americký trh. Přesunutí zájmu na U.S. je na kolekci znát. Stále se tam objevují  pozůstatky japonského vlivu, zajímavé jsou i grafické detaily, přesto jakoby kolekci něco chybělo.

Zdroje: 123, 45678910, 1112