• Fashion News  • H&M a John Boyega: Představují stylovou udržitelnou kolekci do podzimních dnů

H&M a John Boyega: Představují stylovou udržitelnou kolekci do podzimních dnů

Nová pánská kolekce H&M Edition se ponese ve znamení výrazného stylu a udržitelnosti. Do spolupráce se tentokrát zapojil John Boyega, aktuálně jeden z nejinspirativnějších herců a bojovník za změny ve světě. V nové kolekci Edition najdete must have stylové kousky z recyklovaných, organických a inovativních materiálů. Jedním z nich je i Vegea ™ – veganská alternativa kůže, částečně vyrobená z odpadu z vinařského průmyslu. Kolekce H&M Edition by John Boyega bude k dispozici na online hm.com a ve vybraných obchodech 28. října.

„Jsem nadšený ze spolupráce s H&M na kolekci, která spojuje moji vášeň s něčím smysluplným. Udržitelnost pro mě znamená přemýšlet o dlouhodobých změnách ve prospěch těch, kteří přijdou po nás,“ říká John Boyega.

Vítěz Zlatého glóbu John Boyega si vysloužil uznání nejen za své herecké výkony, ale také za to, že dlouhodobě podporuje pozitivní změny. Pro Boyegu je vyjádření pravdy jedním z nejmocnějších nástrojů pro dosažení změny. Nyní spojil své síly s H&M a v rámci spolupráce tak vznikla kolekce Edition by John Boyega, která prosazuje udržitelnost a oslavuje ty, kteří se zasazují o pozitivní změny. Každý kousek kolekce Edition by John Boyega dokazuje, že je možné dělat módu udržitelnějším způsobem.

Džínová patchworková bunda je vyrobená z nechtěných džínových oděvů. Nápadný kostkovaný kabát je částečně vyrobený z prvotřídní italské recyklované vlny. Must have kousky jsou také nadčasová pruhovaná košile z organické bavlny širšího střihu, mikina s kapucí na zip (exkluzivní kousek pro online prodej), nebo bunda vyrobená z inovativního materiálu Vegea ™, kterou lze rychle přeměnit z bundy na vestu.

Zdroj fotografií: H&M Česká republika

Marketing manager