• Fashion News  • H&M přichází s novou značkou: H&M MOVE

H&M přichází s novou značkou: H&M MOVE

Hlavní misí H&M je rozhýbat celý svět. Doslova! Zavázalo se pod svou novou sportovní značkou H&M MOVE zpřístupnit sportovní oblečení pro všechny a nabídne tak stylové a funkční oblečení, které umožní pohodlný a sebevědomý pohyb. První kousky jsou k dispozici již od dnes, 4. srpna, ve vybraných prodejnách a na hm.com.

Tato přístupnější vize sportu spočívá v jeho vnímání jakožto pohybu, a tedy každý člověk na planetě je již nyní „Mover“, který se nějakým způsobem pohybuje. V rámci zahajovací kampaně se oscarová herečka, aktivistka a fitness ikona Jane Fonda bude snažit lidi rozhýbat. Opět se ujímá role instruktorky cvičení a vyzývá svět k pohybu. V této iniciativě se k ní připojí i známý choreograf JaQuel. Ten povede toto mezigenerační cvičení, které oslavuje všechny formy pohybu a všechny Movers.

„Velkou část svého života jsem strávila tím, že jsem lidi nabádala k pohybu. Proto mě oslovilo poslání H&M MOVE rozhýbat celý svět. Také se mi velmi líbila jejich filozofie ‚movewear‘ namísto ‚sportswear‘. Pro mě to není o sportu nebo o tom být vrcholovým sportovcem. Jde spíše o to, abyste svému tělu dopřáli jakýkoliv pohyb, který potřebuje k tomu, aby zůstalo zdravé,“ popisuje nový koncept Jane Fonda.

H&M MOVE uvádí na trh širokou škálu sportovního oblečení pro ženy i muže. První kolekce zahrnuje řadu MOVE Essentials, kde najdete funkční topy, lehké bundy a široký výběr legín a podprsenek. Samozřejmě nechybí kousky speciálně navrženými pro trénink a běh. Další řada, která bude k dispozici již od uvedení, je MOVE Monogram, která přináší linii teplákových souprav s logem a reflexními detaily.