• Beauty  • Hot news: Top beauty trendy roku 2019

Hot news: Top beauty trendy roku 2019

Sledujete, co je právě v kurzu? Oblékáte se podle nejnovějších trendů? Pak byste si neměli nechat ujít ani článek o beauty trendech pro rok 2019!

OČI

Vedle přirozeného make-upu budou IN i přirozené řasy. Říká se, že oči jsou zrcadlem vaší duše, a tak je důležité jim při líčení věnovat pozornost! Tento rok se hraje na přirozenost, proto dejte „s bohem“ orámovaným očím tlustou linkou a tunám řasenky. Nyní vsaďte na přísloví „méně je někdy více“. Jak ale dosáhnete nádherného a přirozeného vzhledu řas bez toho, aniž byste použila řasenku? Zkuste třeba magnetické řasy. Nasadíte je během pár minut a krásně vám otevřou a zvýrazní oči i bez několika vrstev řasenky.

Lash lifting

Velmi oblíbeným se stal i lash lifting, takzvaná „trvalá řas“. Vaše řasy budou přirozeně natočené, hustší a opticky prodloužené. Tato úprava řas vydrží cca 6 týdnů, přičemž údržba je naprosto nenáročná narozdíl od napletených řas.

OBOČÍ

U obočí zůstává trendem husté a rádoby rozcuchané obočí. Toho lze dosáhnout řasenkou na obočí ve vaší barvě chloupků. Pokud vám příroda nenadělila moc husté obočí, tak pro vás máme variantu dlouhodobé fixace obočí, která vydrží až měsíc. A o co vlastně jde? O zkrocení a úpravu obočí jedním směrem, tak, jak je potřeba, díky čemuž vypadá obočí hustší a širší.

Dlouhodobá fixace obočí

RTY

Pro rty platí pravý opak! U očí jsme ubrali, tak tady trochu přitvrdíme! Nebojte se zvolit výraznější odstíny rtěnek, které podtrhnou vaši ženskost. Muži vám padnou k nohám! Na léto zkuste třeba korálovou, kterou zvolila firma Pantone jako barvu roku 2019…

VLASY

I u vlasů zůstaneme u žádoucí korálové barvy. Načervenalé a růžové odstíny budou provázet celý tento rok.

Zdroje: 1, 2, 3, 4