• Fashion News  • Ideální doba na nošení tepláků? Klidně celý den

Ideální doba na nošení tepláků? Klidně celý den

Jistě si říkáte, že není úplně ideální chodit do práce v teplácích. Opak může být ovšem pravdou. Jestliže totiž nevyžaduje vaše práce business outfit, je možné nosit tepláky opravdu i do práce. Navíc, kdo tvrdí, že ani do kanceláře nemůžete jít v teplácích a poté se na důležité schůzky převléci? Není totiž nic lepšího, než se cítit po celý den pohodlně. Díky tomu, že nejsou tepláky upnuté a jsou vytvořeny z příjemných materiálů, budete se cítit komfortně, ať už sedíte za počítačem nebo pracujete na zahradě.

Samozřejmě jsou zde zaměstnání, kde musíte mít předepsaný mundúr, většinou se převlékáte až v práci, a proto si na cestu tepláky vzít můžete. Nejlepší volbou pro nošení tepláků je homeoffice nebo práce, u které nemusíte mít předepsané oblečení. Navíc tepláky se nyní šijí v různém stylu a střihu, takže na první pohled vůbec nemusí být patrné, že na sobě máte právě tepláky.

Jaké materiály jsou vhodné?

Bavlna a zase bavlna, jedná se o nejběžnější a nejlepší materiál, který můžete nosit. Bavlna je velmi odolná a pevná. Dokáže vás udržet v teple a velmi dobře saje pot. Snáší dobře časté praní a i přes praní na vyšší teploty, si zachová svůj tvar a vlastnosti. Nevýhodou je, že není příliš pružná, proto se oblečení vyrábí společně s elastanem, který dodá pružnost a tepláky vám budou dokonale sedět. Takže vám doporučujeme, vždy co nejvyšší podíl bavlny společně s dalšími druhy, jako je elastan nebo polyester. Na poslední jmenovanou ovšem pozor, není to moc dobrá látka pro výrobu jakéhokoliv oblečení. Ovšem v rozumném nízkém množství nevadí a dodá oblečení zase trochu jinou strukturu.

Tepláky můžete nosit na sport, do města i na doma

Bavlněné tepláky s trochou elastanu budou nejlepší volbou pro sport a domácí nošení. Ideální vlastnosti z nich dělají společníka do extrémních teplot i při námraze. Navíc je materiál velmi pohodlný a na relax doma vhodný. Ovšem i do města jsou tepláky v dnešní době sázkou na jistotu. Díky bohatému střihu nebudete na první pohled vypadat jako trhan. Tepláky bývají velmi stylové a střihy slušivé.

Styl, který vás bude bavit

V kombinaci s moderním tričkem budete vypadat skvěle. Jestliže chcete tepláky nosit i v chladnějším počasí, doporučujeme vám nosit je v kombinaci s mikinou, která může být z podobného materiálu a stylu nebo vyrobena rovnou dohromady jako tepláková souprava.

Tepláky se vyrábějí v několika střizích, které si zde popíšeme. Klasické tepláky, které mají dvě kapsy, elastický pas a buď rovný nebo mírně mrkvový střih zakončený elastickým lemem. Takovéto tepláky se budou hodit na doma, na sport nebo na zahradu. Další velmi oblíbené tepláky jsou tzv. jogger nebo baggy. Mají nižší sed a střih působí velmi moderním dojmem. Z dálky mohou tyto tepláky působit spíše jako kalhoty. Díky nižšímu sedu vám budou tepláky skvěle sedět a nebudou vás škrtit v intimní oblasti. Takovéto tepláky jsou vhodné do města a do práce. Dále můžete na našem trhu najít tepláky, které mají více kapes. Kapsáče jsou vhodné na sport nebo na zahradu. Do kapes se vám vejde plno věcí a vy nebudete muset řešit kam s klíči nebo mobilem.

Online nákupy vedou

Protože máme v současné době velmi omezené možnosti, jak nakupovat v kamenných obchodech a nevíme, jak dlouho tento stav bude trvat, je velmi důležité nepropadat panice a přesunout svůj zrak na online obchody. Tam totiž získáte nejenom širokou nabídku tepláků, ale také přesné míry, popis a mnoho zajímavých tipů a rad, s čím tepláky kombinovat. Oblečení dorazí k vám domů do několika dní a jestliže nebudete spokojeni, můžete zboží vrátit. Vyzkoušejte univerzální kousek, který se hodí do šatníku sportovního, ale i pro pohodlného muže.

Zdroj fotografií: Budchlap.cz

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky Budchlap.cz

Marketing manager