• Beauty  • Ideální paletka na oči? Známe ty nejlepší!

Ideální paletka na oči? Známe ty nejlepší!

Milovnice stínů na oči ví, že perfektní kouřovky nebo vystínované oči si zaslouží kvalitní a pigmentované oční stíny. Na trhu je však široká škála značek, textur a barev. Pokud nechcete šlápnout vedle, tak zde je od nás pár tipů na ty nejlepší kousky.

Ikonická Urban Decay Naked. Zásluhou této paletky je revoluce v nude odstínech. Můžete s ní vytvořit jak nahé líčení do práce, na denní nošení či na schůzku, tak i super sexy kouřovky na večer nebo na rande. Obsahuje 12 neutrálních odstínů, a to jak matných, tak i třpytivých. Vesmírná Urban Decay Moondust. Poměrně nová paletka s osmi neuvěřitelně třpytivými stíny, které jsou inspirované měsíčním prachem. Pokud jste milovnice extravagance a milujete lesk, pak tato paletka je právě pro vás. Do každého stínu jsou přidány 3D kovové částice, které odráží světlo. Luxusní Tom Ford Nude Dip Eye Color Quad. Horká novinka prodávaná v parfumerii Douglas. Čtyři nádherně sladěné odstíny, které jsou vhodné na cesty a na každodenní líčení. S tímto luxusním kvatrem vytvoříte i jemné kouřovky s nádechem do růžova.

 

Voňavá Too Faced Sweet Peach Eye Shadow Collection. Jedním slovem: broskvová. Nejen, že krásně voní, díky přidané broskvové esenci, ale její tóny jsou teplé, zářivé a ideální na jaro. Najdete zde 18 teple laděných odstínů oranžové, růžové a fialkové. Je ideální k opálené pleti.

 

 

zdroje 1,2,3,4,5