• Lifestyle  • IKEA otevřela své první plánovací studio na Chodově

IKEA otevřela své první plánovací studio na Chodově

Jedna z největších společností zaměřených na nábytek a vybavení domácností či kanceláří. Lidi, kteří doma nemají alespoň jednu věc z Ikei (počítá se i svíčka), není moc. Seženete tu snad vše, od smetáčku, přes potahy na gauč až po kompletní pokoje. Ve středu 14. července bylo za přítomnosti Evy Božíkové – manažerky Plánovacího studia IKEA Chodov, Františka Šaška – člena managementu IKEA Česká republika a dalších přítomných, slavnostně otevřeno plánovací studio IKEA, jehož služeb můžete od 15. července využít i vy. Co to je a jak to funguje?

Praha se jako první město ve střední Evropě může pyšnit plánovacím studiem IKEA, a to konkrétně v OC Westfield Chodov. Toto plánovací studio vám pomůže vyřešit komplexní i individuální potřeby týkající se vašeho bydlení. Můžete si nechat poradit a navrhnout třeba jen samotnou skříň, ložnici na míru nebo rovnou celý byt nebo dům. Vychází se z dlouhodobého cíle IKEA nabízet zákazníkům různé možnosti a způsoby pohodlného nakupování a služeb. Samozřejmostí je návštěva obchodních domů na Zličíně a Černém Mostě, od června pak možnost objednat si zboží do samoobslužných výdejních boxů v Praze na Zličíně, přičemž tyto boxy začnou fungovat i v Brně a na Černém Mostě. Od jara pak rovněž fungují mobilní výdejní místa v Moravskoslezském kraji, která doplnila síť šesti kamenných výdejních míst. Naplánováno je otevřít tato místa i v kraji Karlovarském a Ústeckém. Dalším milníkem je pak právě plánovací studio, které je možné nalézt třeba v Madridu či Římě.

Jak to funguje?

Ideální se ji domluvit schůzku s odborníky předem (přes odkaz rezervace na webových stránkách). Daný den a čas vám zaručí, že nebudete čekat. Objednání není podmínka, ale můžete si tak být jisti, že na danou službu nebudete čekat. Na e-mail vám dorazí dotazník, který je dělaný na míru pro danou službu a skládá se z otázek, jejichž odpovědi jsou nutné pro odborníka, aby se na schůzku s vámi připravil a mohl vám tak co nejlépe poradit. Např.: Budete-li chtít navrhnout celou kuchyň, budou v dotazníku otázky na její rozměry, umístění odpadů, elektřiny apod. Tato konzultační služba je zpoplatněna, ale věřte, že vám ušetří mnoho času a stresu při plnění vašeho snového domova či komerčních prostor.

Plánovací studio naleznete v OC Westfield v prvním patře. Rozkládá se na ploše 700m2, kde si nejenom naplánujete, co potřebujete, ale můžete si zde i prohlédnout nabízené materiály, vybavení, výrobky. Součástí je i osm vzorových pokojů, takových, které znáte z obchodních domů IKEA. Vše je možné si zde rovnou objednat i on-line a dohodnout se na případném dovozu nebo montáži.

Služeb studia mohou využít i podnikatelé pro své komerční prostory.

Zdroj fotografií: Ikea Česká republika