• Lifestyle  • Inspirativní dárky na sv. Valentýna!

Inspirativní dárky na sv. Valentýna!

Vánoce jsou již dávno za námi, ale blíží se svátek všech zamilovaných! Přinášíme vám pár tipů, kterými dárky byste mohli své drahé polovičce udělat velkou radost!

ZÁŽITEK

Ten nikdy neomrzí! Koupí voucheru uděláte radost zaručeně. Zkuste vsadit na jistotu a pozvat vaši polovičku do oblíbené restaurace nebo zariskujte a vyzkoušejte masáž nového maséra v ulici. Možností je nepřeberně a ne nadarmo se říká, že zážitky potěší nejvíc!

ŠPERKY

Klasika, synonymum luxusu. Krásný, decentní šperk podtrhující charisma. Nebo naopak výrazný šperk, kterého si všimne každý na první pohled? Tady se opět představivosti meze neklamou. Šperky potěší nejen ženy, ale samozřejmě i muže. Letošní kolekce značky Pandora je obzvlášť povedená a za zmíňku a tip určitě stojí. Pro muže doporučujeme motýlky, kravaty, spony nebo manžetové knoflíčky. Chlap v obleku je sexy a s dárkem od vás ještě víc! Pokud si ale na dražší šperky nepotrpíte, v módě jsou také přírodní materiály a šikovné ruce!

VOUCHER do oblíbeného obchodu

Voucher je zlatá střední cesta, při které nemůžete šlápnout vedle. Obdarovaný si vybere podle svého vkusu a vy se nemusíte trápit s tím známým “co kdyby se jí/mu to nelíbilo”. Voucher se dá koupit prakticky na cokoli. A to je super zpráva!

KOSMETIKA

Dárek, kterým určitě nic nezkazíte. Je to milé, krásné a nanejvýš praktické. Značek nabízejících kosmetiku je nepřeberně! Můžete darovat přírodní kosmetiku značky Havlíkova Apotéka, voňavé sprchové sady RITUALS apod. Nebojte se sáhnout i po praktických věcech, určitě se setkáte s úspěchem.

VOŇAVKA

Praktický, skvělý a luxusní dárek. Vsaďte na klasiku a nebo zkuste na základě zkušenosti a znalosti vámi obdarovaného darovat zosobnění jeho samého. Voňavka je dárek, který je klasický, dárek který vždycky potěší a dárek, který “řekne více než tisíc slov”.

SPOLEČENSKÁ HRA

Super tip pro společné dlouhé zimní večery, ale i pro romantické dlouhé letní noci v zahradách.

LEKCE

Darujte lekce tance, lekce vaření, vyšívání, angličtiny… Obdarovaný se tam něco naučí a pokud mu budete vy osobně dělat společnost, bude určitě maximálně nadšen.

KNIHA

Je vaše polovička skutečným knihomolem? Darujte jí kníhu! Vybírat můžete z nepřeberného množství žánrů, autorů, přebalů… Kniha je darování vstupenky do jiného světa.

ČAS

Darujte sebe sami. Darujte čas. Vytáhněte vaši polovičku místo drahého dárku do kina, divadla nebo třeba jen na romantickou noční procházku! No uznejte, existuje něco, co by mohlo udělat větší radost?

 

Zdroje: Pexels