• Events  • TOUS vytváří svět plný radosti, ozdobte se jejich novou kolekcí MANIFESTO

TOUS vytváří svět plný radosti, ozdobte se jejich novou kolekcí MANIFESTO

Ve středu 13. 9. jsme na eventu nazvaném „ALL YOU CAN WEAR“, který se konal v butiku Via Concept Store na adrese Kozí 13, měli možnost „ochutnat“ novinky španělské značky TOUS. Byla nám představena kolekce pro sezónu FW23 a přítomné celebrity, novináři i influenceři si mohli prohlédnout i stěžejní kolekci, která stírá veškeré hranice, TOUS MANIFESTO. Pořiďte si i vy výjimečný šperk s novým monogramem.

Sladký event „ALL YOU CAN WEAR“

Na eventu zahaleném do neonu byly na menu servírovány ty největší „lahůdky“ z nové kolekce, které našly své místo mezi sladkými dorty na talířcích a broušených skleničkách. Originálně nám tak byla představena kolekce pro sezónu FW23, a to MANIFESTO, BICKIE, COLOR PILLS a SUGAR PARTY. Mezi přítomnými hosty samozřejmě nemohla chybět ambasadorka značky Taťána Kuchařová, která umí šperky dokonale kombinovat a inspirovat tak ostatní ženy, aby se nebály se šperky experimentovat. Nová kolekce MANIFESTO totiž k neotřelým kombinacím přímo vybízí. K dokonalým šperkům patří i originální tetování a právě na tomto eventu vám mohlo jedno přibýt od @tetovackyzezvejkacky. O hudební doprovod se postaral DJ Cyril Dunděra.

Kolekce MANIFESTO

Roztomilého medvídka má doma nejedna fanynka značky TOUS. Ale kolekce MANIFESTO je doslova revoluční díky novému monogramu, který vznikl spojením písmen T a O ze slova TOUS. Zaháknutá písmena zdobí zapínání u řetízků i náramků a krásně se vyjímají i na náušnicích a dalších doplňcích. Kolekce propojuje zlato se stříbrem i perlami a stírá rozdíly mezi národnostmi a pohlavími, je unisexová a oblíbí si ji jak minimalisté, tak milovníci maximalismu a extravagantních kombinací. V kolekci naleznete nejenom šperky, ale potěší vás i tištěný monogram na kabelkách, peněženkách, šátcích a deštnících. MANIFESTO je totiž variabilita a otevřenost ve všech směrech. Ozdobte se bez hranic.

Foto: TOUS