• Styling  • Jarní inspirace – Udělejte parádu i s rouškou

Jarní inspirace – Udělejte parádu i s rouškou

Roušky už se staly naší součástí. Nosíme je všude s sebou a postupně si získávají srdce všech módních nadšenců. Pojďme se podívat na pár outfitových inspirací nejen s rouškami.

Ladění roušky s outfitem

Pro první inspiraci nemusíme jít daleko. Vždyť skvělým módním trendem se drží prezidentka Slovenské republiky – Zuzana Čaputová. Ta svůj outfit pozvedla na vyšší úroveň, když před objektivy fotoaparátů vyšla s rouškou barvy svých šatů. Všem vyrazila dech a ukázala, že nošení roušky může být zábava.

Nemusíte se držet zásadně stejných barev. Stačí, když sladíte vzory či využijete originálních barevných kombinací. Nebojte se roušku využít jako inspiraci. Mnoho influencerů na internetu ukazuje, jaký si vytvořit účes, abyste nápaditou roušku podtrhli. Co zkusit takovéhle roztomilé drdůlky, ve kterých budete nepřehlédnutelná? Alex Sedláčková vám poradí, jak na ně.

https://www.instagram.com/tv/B-CoFk2FGV8/?hl=cs

Máme čas na experimentování, tak si ho pojďme užít.

Kůže

Trendem pro letošní jaro jsou kožené či koženkové bundy. Máte doma nějakou, zapadlou vzadu ve skříni a říkáte si, že už ji nevynosíte? Je pravý čas si ji znova užít.

Pokud přemýšlíte nad koupí, nemusíte se striktně držet jen černé klasiky. Skvěle vypadá například i fialová či zelená.

S čím takovou bundu kombinovat? Pokud jste spíše na elegantnost, nebojte se si vzít pod bundu světlý rolák a natáhnout společenské či úzké kalhoty. V tomto případě by nevypadala špatně ani kombinace dvou kůží, a tak jestli vlastníte koženkové legíny, nebojte je vynosit v této kombinaci. Podpatky vám prodlouží nohy a ke koženkové bundě se skvěle hodí.

Nebojte se vytáhnout koženou bundu vašeho přítele či otce a vzít si pod ni vaši oblíbenou mikinu. K ní už jen džíny a tenisky. Pohodlný outfit je na světě a věřte nám, že vám ho bude závidět nejeden člověk.

Nebojte se ani koženkových sukní. Vypadají skvěle a pokud zvolíte správný střih, vaše postava v nich vynikne. Nejlépe vypadá kůže s kombinací pouzdrového střihu. V tomto případě se barev také bát nemusíte. Je jaro a o něm barvy jsou!

Pastelové barvy

Pokud jste milovníky pastelových barev, uděláme vám radost. Letošní jaro jsou to totiž nejnošenější barvy. Pokud doma žádné pastelové kousky nemáte, nesmutněte. Internetové e-shopy nabízejí širokou škálu produktů. V tuto chvíli je však nejužitečnější podpořit buď lokální návrháře nebo menší second-handy, které zavedly prodej kousků po internetu. Na takových stránkách také najdete plno pastelových kousků. Ale jak je kombinovat?

Mysleli jste si, že pastelové barvy lze kombinovat jen s neutrálními tóny? Jestli ano, přehodnoťte rychle svůj názor, protože tomu tak není. Pastelové barvy, díky své tlumené škále odstínů, skvěle ladí dohromady. Pokud tedy zkombinujete pastelově zelenou barvu s fialovou, dojdete ke skvěle fungujícímu výsledku, který vás zaručeně bude bavit!

Sebevědomí

Ať už se to zdá býti klišé nebo ne, sebevědomí všem sluší stejně nejvíce. Pokud na sobě budete mít outfit, ve kterém se cítíte dobře a víte, že vám sluší, budete vyzařovat dobrou náladu. A to okolí uvidí!

Důležité jen, umět se přijmout a umět přijmout svůj styl. Vyhrajte si před zrcadlem, vytvořte si nové outfity. Kombinujte oblečení, které byste se normálně zkombinovat báli. Uvidíte, že díky tomuto experimentu přijdete na spoustu nových looků a zjistíte, že vlastně nové oblečení tak nutně nepotřebujete.

Zdroje: Pinterest, Profimedia