• Fashion News  • Jarní kolekce H&M Studio je nepřehlédnutelná svými barvami a potisky

Jarní kolekce H&M Studio je nepřehlédnutelná svými barvami a potisky

Letošní limitovaná kolekce H&M STUDIO je odvážná, plná barev a potisků. Jednotlivé kousky v sobě odráží ty nejaktuálnější módní trendy a je určená pro ženy, které ocení svobodu a eklektický styl. Čerpá inspiraci z měsíční krajiny a uvolněné sufr kultury švédského ostrova Gotland. Futuristická kolekce vstoupí do prodeje již ve čtvrtek 20. února a bude k dostání v Nákupní galerii Myslbek a také online.

Bezstarostnou atmosféru vzbuzuje elektricky barevná paleta. Mezi specifickými barvami je sytě růžová a kobaltově modrá s neonovou zelenou. Vrstvy, které jsou příjemné na dotek a psychedelické barevné zásahy vytvářejí nenucenou náladu. Mezi hlavní kousky patří dlouhé vzdušné, elektricky růžové šaty; bunda v barvě vápence, se silně definovanými rameny a hrubými lemy společně s ladícími širokými kalhotami; pruhované bavlněné džíny ve svěží smetanové barvě; silně pletený kardigan s růžovými, krémovými a béžovými pruhy; a k tomu kotníkové krémové boty na platformě. Celou kolekci si můžete detailně prohlédnout právě nyní online.

Múzou nové kolekce H&M STUDIO je optimistický svobodný duch – někdo, kdo surfuje, šplhá, objevuje a kdo chce zažít nové věci. Kolekce je jak surová, a zároveň tak rafinovaná: přírodní tkaniny s hrubými lemy jsou kombinovány se sofistikovanými prvky, jako jsou metalické barvy a futuristické doplňky. Svoboda se týká i způsobu nošení kousků z kolekce: chceme, aby naše zákaznice cítili, že si mohou obléci cokoliv, říká Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M. 

Přirozené viskózové/plátěné směsi umožňují ulehčený look; směsi kepru a jersey dávají legínám a oblekům atletický dotek; organická bavlna nabízí halenkám a denim kouskům bezstarostnou kvalitu a prostor; a recyklovaný polyester přidává oversized šatům nádech lehkosti. Boty na platformě se setkávají s elegantními sandály s vázáním na podpatku, futuristickými brýlemi a zrcadlovými náušnicemi ve tvaru měsíce přináší dotek punku do vzdušnosti této kolekce. Klíčovým kouskem je velmi pohodlná taška originálního tvaru v levandulové barvě.

Průzkumný výlet na švédský ostrov Gotland, jehož krajina připomíná lunární povrch, nám poskytl vizi nových textur a barevných palet. Ručně zpracované potisky byly inspirovány skalními útvary ostrova, známými jako „rauks“, které byly zvětrány do tvarů, které připomínají sochy. Chtěla jsem, aby potisky působily psychedelicky, proto ten výběr výrazných barev,říká Moa Bartling, H&M Print Designer.

Prohlédněte si fotogalerii kolekce H&M Studio SS20

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

Marketing manager