• Fashion News  • Jarní kolekce značky Converse vám vnese barvy do života!

Jarní kolekce značky Converse vám vnese barvy do života!

Kdo by neznal Chucky? Legendární tenisky Converse, které jsou neodmyslitelně spojeny se jménem basketbalisty Chucka Taylora, milují všechny věkové kategorie. Na jarní sezónu značka připravila zbrusu novou kolekci plnou barev, která stoprocentně přitáhne i vaši pozornost!

Boty z kolekce Chuck Taylor All Star Colorblock se pyšní hravými barevnými podrážkami, a to jak v klasické nízké variantě, tak v populárním provedení „high-top“, nejvíce proslaveném právě converskami. Díky stélce OrthoLite jsou navíc maximálně pohodlné. Unisexová řada bude k dostání v černé nebo bílé od poloviny března v obchodě Converse v OC Chodov a u vybraných prodejců.

Historie značky Converse se začala psát už v roce 1908, kdy si firmu na výrobu tenisek založil Marquis Mills Converse. O deset let později se ke společnosti připojil basketbalový hráč Charles Hollis „Chuck“ Taylor a kultovní tenisky All Star byly na světě. Skvěle se hodí k ležérním džínám, ale hravě shodí i elegantnější outfity. V šatníku by Vám alespoň jeden pár neměl chybět: vykročíte tak do jara tou správnou nohou!

 

 

 

 

Foto: archiv Converse, 2, 3, 4