• Events  • Chanel v lese aneb Jak se nechal Lagerfeld unést krásou přírody

Chanel v lese aneb Jak se nechal Lagerfeld unést krásou přírody

„Vždy jsem miloval podzim. Má přenádhernou atmosféru,“ uvedl k netradiční přehlídce Karl Lagerfeld. Její přírodní podtón na chvíli zastavil naše uspěchané myšlenky a přenesl nás do říše harmonie a klidu. Svým kouzlem zcela jistě uchvátí i vás.

Kolekce ready-to-wear, jež má rozzářit ulice již tento podzim a zimu, byla představena v jedinečných prostorách pařížského Grand Palais. Karl Lagerfeld si výstavní pavilon zamiloval natolik, že ho k uvádění své práce využívá pravidelně již několik let.

Takto vypadal pavilon těsně před letošní přehlídkou Ready-To-Wear kolekce Fall/Winter 2018/19

Pro uvedení jarní Ready-To-Wear kolekce 2018 vytvořil Lagerfeld v pavilonu úchvatné vodopády. Začátkem minulého roku pro podzimní Ready-To-Wear kolekci 2017 v něm odpálil vesmírnou raketu. A při podzimní Couture přehlídce pro stejný rok se modelky procházely přímo pod Eiffelovou věží.

Při vytváření lesa pro letošní přehlídku neměl Lagerfeld na mysli žádné konkrétní místo. Hlavní inspirací mu však prý byly aleje, které obklopovaly dům, v němž vyrůstal. A my se už nemůžeme dočkat s čím dalším nás překvapí zase příště.

 

Zdroje: 1, 2